Obserwuj w Google News

Dawid Kwiatkowski prosto z Paryża. Zaśpiewał „Cafe de Paris” specjalnie dla naszych słuchaczy!

1 min. czytania
19.04.2023 12:26
Zareaguj Reakcja

Dzień z Dawidem Kwiatkowskim w Radiu ZET był pełen niespodzianek. Jeden z najpopularniejszych polskich wokalistów spędził go razem z Agnieszką Kołodziejską w Paryżu. Specjalnie dla naszych słuchaczy zaśpiewał na żywo najnowszy singiel „Café de Paris”. Zobacz wyjątkowy występ Dawida na placu Trocadero!

Dawid Kwiatkowski Dzień z w Radiu ZET Paryż
fot. Radio ZET

Dawid Kwiatkowski był bohaterem naszego nowego cyklu „Dzień z… w Radiu ZET”, wraz z którym chcemy przybliżyć słuchaczom ich ulubione gwiazdy. Wokalista chciał spędzić ten dzień naprawdę wyjątkowo, więc zabrał Agnieszkę Kołodziejską do ukochanego miasta, czyli Paryża.

Dawid Kwiatkowski i Kołodka razem pokazali Wam Paryż. Niesamowity dzień z gwiazdą w Radiu ZET

Dawid Kwiatkowski śpiewa „Cafe de Paris” w Paryżu [WIDEO]

Dawid Kwiatkowski przygotował prawdziwą niespodziankę dla swoich fanów i słuchaczy Radia ZET. W trakcie spaceru po placu Trocadero, skąd rozpościera się przepiękny widok na wieżę Eiffla, wokalista zaśpiewał swój najnowszy singiel „Cafe de Paris” w akustycznej wersji. Wyszło niesamowicie!

Podczas występu Agnieszka Kołodziejska miała bardzo ważne zadanie – zebrać jak najwięcej pieniędzy do kapelusza. Jak poszło?

Było 19 złotych i jeden euro. Polskie pieniądze dlatego, że spotkaliśmy grupę Polaków, którzy byli zachwyceni. Francuzom się chyba nie spodobało… – zdradził Dawid.

To nie koniec atrakcji związanych z Dawidem Kwiatkowskim. Wokalista i Kołodka przywiozą ze sobą wyjątkowy prezent. Na naszym Instagramie ruszył właśnie konkurs, w którym możesz wygrać koszulkę z napisem "I Love Paris". Co trzeba zrobić? Szczegóły poniżej: