Obserwuj w Google News

Dawid Podsiadło poniedziałkowym gościem w Radiu ZET. Będzie współprowadził program z Wojciechowskim

1 min. czytania
31.10.2022 09:56
Zareaguj Reakcja

Dawid Podsiadło pojawi się w poniedziałek w Radiu ZET. Wokalista, który wydał ostatnio nowy album „Lata dwudzieste”, będzie gościem w wieczornym programie „Plus +- Minus Lista Radia ZET Extra”. Po godz. 21:00 będzie współprowadził audycję z Marcinem Wojciechowskim.

Dawid Podsiadło
fot. mat. prasowe

Dawid Podsiadło zaprezentował w październiku zupełnie nową płytę „Lata dwudzieste”, którą promują dobrze znane naszym słuchaczom single „POST” i „To co masz Ty!”. Jak przyznał sam Dawid, to zdecydowanie najbardziej taneczne wydawnictwo w jego dotychczasowej karierze.

SŁUCHAJ RADIA ZET ONLINE

Dawid Podsiadło w poniedziałek w Radiu ZET. Będzie współprowadził program z Marcinem Wojciechowskim

Dawid Podsiadło pojawi się w wieczornej audycji „Plus +- Minus Lista Radia ZET Extra”. Po 21.00 będzie współprowadził program z Marcinem Wojciechowskim, a także opowie o swoim nowym albumie.

Płyta „Lata dwudzieste” w mgnieniu oka podbiła serca polskich słuchaczy. Dawid Podsiadło może pochwalić się również wielkim sukcesem, ponieważ jego wydawnictwo znalazło się w pierwszej piątce globalnej listy z premierami w serwisie Spotify, przegrywając jedynie z Taylor Swift i Arctic Monkeys.

Redakcja poleca

Warto dodać, że Podsiadło to pierwszy polski artysta, który został zaproszony przez Spotify do projektu Enhanced Album. To specjalna odsłona płyty, dostępna tylko w serwisie streamingowym, zawierająca dodatkowo materiały wideo i komentarze artysty na temat albumu.