Obserwuj w Google News

Doda seksownie tańczy w lateksowym stroju. Fani zachwyceni: "Niebezpieczna kobieta" [WIDEO]

2 min. czytania
08.04.2021 10:34
Zareaguj Reakcja

Doda doskonale wie, jak rozpalić zmysły swoich fanów. Piosenkarka opublikowała na Instagramie krótkie nagranie, na którym widzimy, jak tańczy w seksownym, obcisłym lateksowym stroju. Internauci nie szczędzą komplementów pod adresem gwiazdy.

Doda
fot. VIPHOTO/East News

Doda to od lat jedna z najbardziej popularnych wokalistek w Polsce. Piosenkarka od początku swojej kariery szokuje odważnymi stylizacjami, które odsłaniają sporo ciała. Gwiazda przez wiele osób uważana jest za symbol seksu. Nic dziwnego - od zawsze doskonale wie, jak przykuć uwagę fanów. Ostatnie nagranie, które opublikowała na Instagramie, jest na to kolejnym dowodem.

Dorota Rabczewska jakiś czas temu postanowiła zawiesić karierę muzyczną, aby poświęcić się w pełni pracy nad filmem "Dziewczyny z Dubaju", którego reżyserką jest Maria Sadowska. Doda nie bała się podjąć kontrowersyjnego tematu i ciężko pracuje nad produkcją. Mimo to codziennie znajduje trochę czasu na kontakt z fanami w mediach społecznościowych. Ostatnio zaskoczyła internautów odważnym nagraniem.

Zobacz także:  Doda ostrzega fanów. Pokazała dramatyczne nagranie po usunięciu tatuażu

Doda wygina się na dachu w lateksowym stroju [WIDEO]

Doda zamieściła na Instagramie nagranie, na którym tańczy i wygina się w lateksowej sukience. Stylizację gwiazdy dopełniły długie buty za kolano na wysokiej szpilce.

- Kochani, to video jest na cześć końca pewnej ważnej epoki. Przełomowy moment, który należało zwieńczyć subtelnym, nobliwym i skromnym ruchem. Pytacie jakiej epoki? A NO LAWENDOWEJ! Oficjalnie przeszło mi, od dziś mam fazę na lateks (zapewne tylko do lata). Pytacie, jak powstało to arcydzieło na dachu. A NO Z TYM TRZEBA się urodzić. PO PROSTU tak właśnie przemierzam wszystkie dachy i szczyty - dodała w opisie.

Internauci pod wpisem komplementują urodę gwiazdy. Pojawiło się również kilka żartobliwych komentarzy.

- Piękne te ujęcia w tych klimatyzatorach.

- Boże, co ci ludzie w oknach sobie myśleli.

- Niebezpieczna kobieta!

- Ile ja bym oddała za bycie taką sztuką.

Wam też się podoba?