Obserwuj w Google News

Brad Pitt nie ma kontaktu z dziećmi. Przestał widywać najmłodsze pociechy

2 min. czytania
10.07.2024 15:29

Brad Pitt ma mieć bardzo ograniczony kontakt z najmłodszymi dziećmi, które wychowywał wspólnie z Angeliną Jolie. Skąd taka decyzja?

Brad Pitt
fot. BENJAMIN CREMEL/AFP/East News

Brad Pitt stracił kontakt z dziećmi. Nie widuje najmłodszych pociech

Rozwody gwiazd często odbijają się echem. Szczególnie jeśli przed rozstaniem para uchodzi za niemal idealną i chętnie pozuje z gromadką uśmiechniętych dzieci. Kiedy jednak drogi celebrytów się rozchodzą, często wychodzi na jaw, że para była idealna tylko na pozór. Czy tak właśnie jest w przypadku Angeliny Jolie i Brada Pitta, którzy wspólnie wychowywali szóstkę dzieci?

Quiz: Dzieciństwo w latach 90. Ile pamiętasz?

1/16 Marzenie każdego dzieciaka w latach 90. Pegasus. Co to było?

Jak podaje People, zaufane źródło z otoczenia Pitta twierdzi, że gwiazdor Hollywood "praktycznie nie ma kontaktu" ze swoimi dorosłymi dziećmi. Według informatora aktor "ograniczał" również widzenia z młodszymi dziećmi ze względu na napięty harmonogram. Gwiazdor przebywa obecnie poza granicami USA, kręcąc nadchodzący film o wyścigach "F1".  - Praktycznie nie ma kontaktu z dorosłymi dziećmi. Jego kontakt z młodszymi dziećmi jest w ostatnich miesiącach bardziej ograniczony ze względu na harmonogram zdjęć - podało źródło.

Brad Pitt i angelina Jolie. Kto opiekuje się dziećmi po rozwodzie?

Póki co dziećmi ma się opiekować Jolie.  - Angelina przez większość czasu jest z dziećmi. Zgodnie z ich umową on odwiedza tylko młodsze pociechy - dodaje informator. Przedstawiciele Pitta nie odpowiedzieli na prośbę o komentarz mediów, które donoszą o kontaktach Pitta z przychówkiem. 60-letni gwiazdor ma obecnie nową partnerkę. 

Redakcja poleca

Plotkarskie media donoszą, że Pitta widziano na początku drugiego tygodnia lipca 2024 roku podczas randki z Ines de Ramon podczas Grand Prix Wielkiej Brytanii. Z Jolie doczekał się sześciorga dzieci: Maddoxa (22), Pax (20), Zahary (19), Shiloh (18) oraz bliźniaków Knoxa i Vivienne (15). Czy doniesienia na temat ich kontaktu z ojcem są prawdziwe?

Źródło: Radio ZET/People

Nie przegap