Obserwuj w Google News

Policja szuka zwycięzcy prestiżowej nagrody. Wyszedł z psem i nie wrócił

2 min. czytania
17.11.2022 18:22
Zareaguj Reakcja

Policja poszukuje Nicka Fishera - brytyjskiego scenarzysty, zwycięzcy nagrody BAFTA, który od kilku dni jest uznany za zaginionego. Zniknął razem z psem.

Policja brytyjska
fot. Value Stock Images/East News

Angielska policja zwróciła się o pomoc w poszukiwaniach Nicka Fishera. Brytyjski scenarzysta nagrodzony statuetką BAFTA zniknął wraz ze swoim psem.

Nick Fisher: policja poszukuje zaginionego scenarzysty

Jak podaje Mirror, 61-letni mężczyzna był widziany ostatnio 15 listopada 2022 roku o godzinie 16:30 czasu lokalnego. Od tego czasu nie kontaktował się z nikim z rodziny i znajomych. Według policji z hrabstwa Dorset, tego typu zachowanie nie jest w zwyczaju Fishera. Trwają poszukiwania. Scenarzysta został uznany za zaginionego. Wyszedł z domu wraz ze swoim psem rasy springer spaniel.

Redakcja poleca

Według rysopisu Fisher ma około 175 centymetrów wzrostu, średnią budowę ciała, jasne włosy i tatuaże na obu ramionach. Mężczyzna był widziany po raz ostatni w Hooke. Opuścił posesję srebrną ciężarówką Nissan Navara o numerze rejestracyjnym YE71 DFA.

nickfisher.myportfolio.com
fot. nickfisher.myportfolio.com

David Parr z miejscowej policji zaapelował o pomoc.

Nick nieoczekiwanie opuścił posesję i nie kontaktował się z rodziną ani przyjaciółmi, co nie jest w jego zwyczaju.
Wzywam każdego, kto widział Nicka lub mężczyznę pasującego do podanego opisu, aby skontaktował się z policją w Dorset.

Jak podkreślił funkcjonariusz, każdy szczegół się liczy.

Apeluję również do każdego, kto widział pojazd poruszający się po okolicy lub zaparkowany nieopodal, aby to zgłosić. W końcu, jeśli zobaczysz ten apel, Nick – skontaktuj się z nami lub swoją rodziną, ponieważ wszyscy chcemy wiedzieć, że jesteś bezpieczny i masz się dobrze.

Miejmy nadzieję, że mężczyzna zostanie znaleziony cały i zdrowy.

Redakcja poleca

Nick Fisher: kim jest?

Na swojej stronie internetowej Fisher napisał o sobie, że jest zdobywcą nagrody BAFTA, scenarzystą telewizyjnym i twórcą seriali ze zróżnicowanym dorobkiem filmowym, radiowym, teatralnym, dziennikarskim i literackim. Odpowiadał za takie produkcje, jak "Hustle", "EastEnders", "Holby City" i "Nowe triki". W 2006 roku wygrał nagrodę BAFTA za sztukę "The Gilbert Boys".

RadioZET.pl/Mirror