Obserwuj w Google News

"Zranione ptaki" znikną z anteny. TVP podaje szczegóły, jaki tytuł zastąpi turecki serial

2 min. czytania
01.01.2023 12:53
Zareaguj Reakcja

"Zranione ptaki" to serial, który podbił serca Polaków i jest jedną z najchętniej oglądanych tureckich produkcji. Niestety, już za moment serial doczeka się zakończenia. Wiemy już, jaki tytuł zastąpi turecki hit.

Akacjowa 38
fot. Materiały prasowe TVP

"Zranione ptaki" znikną z anteny. To smutna wiadomość dla wszystkich wielbicieli tureckiego serialu. Tym razem nie jest to spowodowane żadną przerwą, a po prostu zostaną wyemitowane wszystkie odcinki, które zostały nakręcone. Telewizja Polska na otarcie łez podała tytuł kolejnego serialu. Tym razem będzie to hiszpańska produkcja o tytule "Akacjowa 38".

Zobacz także: "Klan": meteoryt zniszczył dom głównych bohaterów. Efekty specjalne jak z Hollywood!

"Zranione ptaki" znikną z anteny. TVP ujawnia, że "Akacjowa 38" zastąpi ten tytuł

"Zranione ptaki" to serial z 2019 roku, który w Telewizji Polskiej zadebiutował w marcu 2022 roku, zastępując tym samym "Elif". Jest to opowieść o losach Meryem i Leventa oraz ich trudnej drogi do miłości i szczęśliwego życia. W serialu nie zabrakło intryg i interesujących postaci, dlatego "Zranione ptaki" szybko stały się hitem TVP2. 

Redakcja poleca

Niestety, wszystko, co dobre kiedyś się kończy, dlatego "Zranione ptaki" jeszcze w styczniu 2023 roku znikną z anteny Telewizji Polskiej. Jak podaje portal telemagazyn.pl, "Zranione ptaki" zostaną zastąpione hiszpańskim serialem o tytule "Akacjowa 38".

Akcja serialu "Akacjowa 38" rozgrywa się w Hiszpanii w 1899 roku. Jest to opowieść o losach Carmen. Widzowie poznają ją, gdy jest w zaawansowanej ciąży i w odruchu samoobrony broni się przed złym mężem. Myśląc, że go przez przypadek zabiła, ucieka z domu, zabierając kilka cennych rzeczy. W międzyczasie kobieta rodzi córeczkę, którą zostawia w klasztorze. Przysięga, że kiedyś po nią wróci. Nie zdaje sobie jednak sprawy, jak bardzo zmieni się jej życie.

"Zranione ptaki": kiedy będzie można obejrzeć ostatni odcinek w TVP2?

Jak podaje portal teleman.pl, 202. odcinek serialu "Zranione ptaki" będzie ostatnim. Zostanie on wyemitowany w piątek, 6 stycznia 2023 roku o godzinie 18.45 na antenie TVP2.

Zobacz także: Gwiazdor "365 dni" wystąpi w filmie z Megan Fox. Ma być prowokujący

RadioZET.pl/telemagazyn.pl/teleman.pl

Przysięga
8 Zobacz galerię
fot. Materiały prasowe TVP