Obserwuj w Google News

"Zranione ptaki", odcinek 172 - STRESZCZENIE. Melis chce zabić Meryem [24.11]

1 min. czytania
23.11.2022 08:45
Zareaguj Reakcja

Streszczenie 172. odcinka serialu "Zranione ptaki" można znaleźć poniżej. W nowym odcinku Melis chce zbić Meryem. Co się jeszcze wydarzy? Podajemy streszczenie nowego odcinka serialu "Zranione ptaki".

Zranione ptaki
fot. Materiały prasowe TVP

"Zranione ptaki", odcinek 172 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowych epizodach popularnej telenoweli "Zranione ptaki"? Gdzie, kiedy i o której można obejrzeć premierowe odcinki tureckiego serialu? Prezentujemy streszczenia odcinka 172. serialu "Zranione ptaki" i szczegóły jego emisji.

Redakcja poleca

"Zranione ptaki", odcinek 172: Streszczenie epizodu

Jak podaje portal teleman.pl streszczenie 172. odcinka serialu "Zranione ptaki" prezentuje się następująco:

Melis wysyła do Meryem pogróżki z telefonu Tekina. Dziewczyna jest przerażona i zamierza ukryć wiadomość przed Leventem. Prosi go, by pozwolił jej odejść, ten nie chce się na to zgodzić. Tymczasem Hulya nabiera podejrzeń i zauważa, że jej siostra jest zbyt spokojna. 

Z kolei Cemil próbuje odzyskać zaufanie Ayse i robi wszystko, by ukochana mu wybaczyła. Ta nie chce go słuchać. Niedługo potem Melis organizuje w posiłek dla domowników. Wychodzi na jaw, że kobieta wynajęła płatnego mordercę, który ma zastrzelić Meryem. O jej planie dowiaduje się Hulya. Prosi siostrę, by wycofała się z tego pomysłu. Nagle padają strzały. Rodzina chce wysłać Meryem do Włoch.

"Zranione ptaki", odcinek 172: Gdzie i kiedy oglądać?

172. odcinek serialu "Zranione ptaki" będzie można obejrzeć w czwartek, 24 listopada 2022 roku. Epizod zostanie wyemitowany o godzinie 18:45 na kanale TVP2.

SPEŁNIAMY MARZENIA W RADIU ZET. WYŚLIJ ZGŁOSZENIE

RadioZET.pl/Teleman.pl

Przysięga
8 Zobacz galerię
fot. Materiały prasowe TVP