Obserwuj w Google News

Robert De Niro w serialu Netflix. O czym będzie "Zero Day"?

2 min. czytania
01.12.2022 13:59
Zareaguj Reakcja

Robert De Niro to kolejna hollywoodzka gwiazda, która rozpocznie współpracę z serwisem Netflix. Aktor zagra i wyprodukuje serial "Zero Day". O czym opowie tytuł i kiedy trafi na platformę streamingową?

Robert De Niro
fot. Rex Features/East News

Robert De Niro jest kolejnym znanym aktorem, który zadebiutuje w serialu. Gwiazdor wystąpi i wyprodukuje nadchodzący tytuł platformy Netflix - "Zero Day".

"Zero Day": Robert De Niro zagra w serialu Netflix

Jak podaje Deadline, De Niro został gwiazdą i producentem wykonawczym nadchodzącego serialu Netflix, za który odpowiedzą Eric Newman i Noah Oppenheim. Zdradzono pierwsze informacje na temat nowej produkcji.

Redakcja poleca

Według doniesień Deadline, De Niro wcieli się w byłego prezydenta Stanów Zjednoczonych. Serial będzie natomiast thrillerem politycznym. Nie podano więcej szczegółów dotyczących "Zero Day". Tytuł zostanie napisany i wyprodukowany przez Newmana (na podstawie jego opowiadania), oraz Oppenheima. Do De Niro w roli producentów wykonawczych dołączyli również Oppenheim, Michael Schmidt i Jonathan Glickman z Panoramic Media. Powyższe informacje nie zostały jednak oficjalnie potwierdzone ani ogłoszone przez platformę Netflix.

De Niro kultowy to siedmiokrotnie nominowany i dwukrotnie nagrodzony Oscarem aktor, do tej pory kojarzony z filmem. Niebawem zadebiutuje na małym ekranie. Od jakiegoś czasu pracuje również jako producent. Niedawno zakończył pracę na planie swojego najnowszego filmu - "Inappropriate Behavior". W obsadzie produkcji Tony'ego Goldwyna wystąpili Bobby Cannavale, Rose Byrne, Vera Farmiga, Rainn Wilson i Whoopi Goldberg.

Redakcja poleca

"Zero Day": kiedy premiera serialu z Robertem De Niro?

Na razie ciężko przewidywać, kiedy produkcja trafi na Netflix. Jest we wczesnej fazie prac, więc najprawdopodobniej na "Zero Day" będziemy musieli poczekać co najmniej kilkanaście miesięcy.

RadioZET.pl/Deadline