Obserwuj w Google News

"Zakazany owoc": śmierć Halita to nie koniec. Widzów czeka więcej tragedii

2 min. czytania
20.07.2023 17:43
Zareaguj Reakcja

W serialu "Zakazany owoc" doszło do wstrząsającej śmierci. Umarł jeden z głównych bohaterów - Halit. To jednak niejedyna postać, którą twórcy pozbawią życia.

Zakazany owoc - kadr z serialu
fot. TVP/materiały prasowe

Fani serialu "Zakazany owoc" przeżyli niedawno prawdziwe zaskoczenie. Umarł Halit - jeden z protagonistów tureckiego hitu emitowanego w  TVP.  To jednak niejedyna drastyczna decyzja, jaką podjęli twórcy serialu. W dalszej części tekstu pojawią się SPOILERY, więc czytacie na własną odpowiedzialność.

"Zakazany owoc": śmierć Halita to dopiero początek

W ostatnich kilku latach w TVP furorę robiły seriale produkcji tureckiej. Tasiemcowate tytuły cieszą się tak dużą popularnością, że w ramówce oferowano kolejne tytuły, takie jak "Wspaniałe stulecie", "Przysięga", "Elif", czy "Zranione ptaki".

Redakcja poleca

Na początku lipca 2023 roku w TVP 2 wyemitowano 255. odcinek "Zakazanego owocu", w którym zmarł Halit, (Talat Bulut). Biznesmen spadł ze schodów i zginął, co wstrząsnęło nie tylko bohaterami opery mydlanej, ale przede wszystkim wiernymi widzami. W kolejnych odcinkach doszło do następnych przełomowych wydarzeń - Kaya i Ender się rozstali, a Yildiz poznała nowego mężczyznę swojego życia. Na tym się jednak nie skończy. Wkrótce zginie jedna z bohaterek.

"Zakazany owoc": Sahika umrze

Jak podają superseriale.se.pl, kolejną ofiarą scenarzystów "Zakazanego owocu" będzie Sahika, którą gra Nesrin Cavadzade. To będzie dość ciekawy zwrot akcji, ponieważ bohaterka jest jednym z głównych czarnych charakterów serialu. Wraz z jej zniknięciem, produkcja zmieni się nie do poznania.

To właśnie Sahika przyczyniła się do śmierci Halita. Obecnie próbuje uwieść nowy cel - Hasana Ali Kuyucu. W nadchodzących odcinkach okaże się, że Hasan będzie próbował otruć Sahikę. Kobiecie jednak uda się przeżyć. Upozoruje śmierć, a następnie weźmie ślub z Hasanem, który będzie myślał, że żeni się z Ender. Bohaterki uknują bowiem intrygę, by przejąć firmę. Podczas przyjęcia dojdzie jednak do kolejnej tragedii. Cansu postrzeli Sahikę, która zginie. Co ciekawe sama śmierć nie zostanie pokazana w serialu. Zobaczymy jedynie jej pogrzeb.

Co ciekawe plotkuje się, że Cavadzade została uśmiercona z powodu konfliktu z reżyserem. Aktorka miała nie stawić się na planie "Zakazanego owocu" i wyłączyć telefon komórkowy. Zdenerwowany twórca postanowił pozbyć się jej z obsady.

Redakcja poleca

"Zakazany owoc": kiedy i gdzie oglądać turecki serial?

"Zakazany owoc" jest emitowany od poniedziałku do piątku o godzinie 17:15 na kanale TVP2. W rolach głównych występują  Şevval Sam, Eda Ece, Biran Damla Yılmaz, Murat Aygen, Şebnem Dönmez i Sevda Erginci. Pierwszy odcinek produkcji zadebiutował w 2018 roku.

RadioZET.pl/superseriale.se.pl