Obserwuj w Google News

Koniec serialu "Zakazany owoc". Czy turecki hit zniknie z TVP?

2 min. czytania
10.05.2023 13:18
Zareaguj Reakcja

Serial "Zakazany owoc" zmierza ku końcowi. Niebawem zadebiutuje ostatni odcinek popularnej tureckiej produkcji. Kiedy epizod trafi na antenę TVP?

Zakazany owoc - kadr z serialu
fot. TVP/materiały prasowe

Fani serialu "Zakazany owoc" nie będą zadowoleni. Niebawem produkcja dobiegnie końca. Kiedy TVP wyemituje ostatni odcinek "Zakazanego owocu"?

"Zakazany owoc": koniec tureckiej produkcji

W ostatnich kilku latach w TVP furorę robiły seriale produkcji tureckiej. Tasiemcowate tytuły cieszą się tak dużą popularnością, że w ramówce oferowano kolejne tytuły, takie jak "Wspaniałe stulecie", "Przysięga", "Elif", czy "Zranione ptaki".

Redakcja poleca

Wśród tych seriali znalazł się również "Zakazany owoc", który jak podaje telemagazyn.pl, niestety chyli się ku finałowi. Serial w oryginale zatytułowany "Yasak Elma", opowiadający o barwnych losach Yildiz i Ender, doczekał się 6 sezonów i na tym historia się zakończy. W kraju, z którego pochodzi "Zakazany owoc" uchodzi za jeden z najlepiej radzących sobie tytułów stacji Fox

Finałowy odcinek serialu "Zakazany owoc" zostanie wyemitowany 29 maja 2023 roku. Nie chcemy psuć widzom zabawy z oglądania produkcji, więc nie zdradzimy, co dokładnie stało się na przestrzeni kolejnych sezonów i jak prezentuje się fabuła ostatniego odcinka serialu. Wyjawimy jedynie, że wiele dobrze znanych postaci kompletnie zniknie. Nie znaczy to jednak, że główny wątek zostanie porzucony. Konflikt Yildiz i Ender będzie trwał do samego zakończenia.

Redakcja poleca

"Zakazany owoc" zniknie z anteny TVP?

Koniec serialu nie musi wcale oznaczać, że produkcja nie pojawi się już w ramówce TVP. Należy pamiętać, że w Polsce jest obecnie emitowany trzeci sezon "Zakazanego owocu". Widzowie są więc na razie w połowie niezwalniającej tempa historii. Obecnie nie potwierdzono jednak, czy TVP postanowiła kupić pozostałe sezony i wyemitować "Zakazany owoc" w Polsce w całości.

"Zakazany owoc" jest emitowany od poniedziałku do piątku o godzinie 17:15 na kanale TVP2. W rolach głównych występują  Şevval Sam, Eda Ece, Biran Damla Yılmaz, Murat Aygen, Şebnem Dönmez i Sevda Erginci. Pierwszy odcinek produkcji zadebiutował w 2018 roku.

RadioZET.pl/Telemagazyn.pl