Obserwuj w Google News

"Zakazany owoc", odcinki 226, 227 - STRESZCZENIE. Zehra zostaje aresztowana [29-30.05]

2 min. czytania
29.05.2023 15:24
Zareaguj Reakcja

Streszczenie 226. i 227. odcinka serialu "Zakazany owoc" można znaleźć poniżej. Co się wydarzy? Podajemy streszczenie odcinków serialu "Zakazany owoc".

Zakazany owoc
fot. Materiały prasowe TVP

"Zakazany owoc", odcinek 226 i 227 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowych epizodach popularnej telenoweli "Zakazany owoc"? Gdzie, kiedy i o której można obejrzeć premierowe odcinki tureckiego serialu? Prezentujemy streszczenia 226. i 227. odcinka serialu "Zakazany owoc" i szczegóły jego emisji.

Redakcja poleca

"Zakazany owoc" to opowieść o losach Yildiz. Kobieta ma za sobą nieudany związek, a do tego marzy o życiu na poziomie. Zamiast tego mieszka z siostrą Zeynep w biednej okolicy. Pewnego dnia poznaje panią Ender - wpływową i bogatą kobietę, której zależy, by Yildiz uwiodła jej męża.

"Zakazany owoc", odcinek 226: Streszczenie epizodu

Jak podaje teleman.pl streszczenie 226. odcinka serialu "Zakazany owoc" prezentuje się następująco:

Zehra staje się przesadnie oszczędna. Halit powraca do firmy. Sahika obawia się, że nastąpią z tego powodu zmiany, ale jej obawy się nie sprawdzają. Halit pojawia się na imprezie dla dzieci, zaskarbiając sobie sympatię matek. Tymczasem Kerim pomaga Yildiz przygotować prezentację.

"Zakazany owoc", odcinek 227: Streszczenie epizodu

Jak podaje teleman.pl streszczenie 227. odcinka serialu "Zakazany owoc" prezentuje się następująco:

Skąpa Zehra oszczędza na fryzjerze. Próbuje samodzielnie pofarbować sobie włosy, jednak efekt jest opłakany. Tymczasem Halit organizuje okazałą imprezę, podczas której obdarowuje Yildiz drogim naszyjnikiem. Imprezę przerywa nalot policji, która aresztuje Zehrę. Okazuje się jednak, że policjanci byli oszustami.

"Zakazany owoc", odcinek 226 i 227: Gdzie i kiedy oglądać?

226. i 227. odcinek serialu "Zakazany owoc" będzie można obejrzeć 29 i 30 maja 2023. Epizody zostaną wyemitowane o godzinie 17:15 na kanale TVP2.

RadioZET.pl/Teleman.pl

Przysięga
8 Zobacz galerię
fot. Materiały prasowe TVP