Obserwuj w Google News

"Zakazany owoc", odcinek 314 - STRESZCZENIE. Sahika wyjawia swoją prawdziwą tożsamość [2.10]

1 min. czytania
29.09.2023 16:06
Zareaguj Reakcja

Streszczenie 314. odcinka serialu "Zakazany owoc" można znaleźć poniżej. Co się wydarzy? Podajemy streszczenie odcinka serialu "Zakazany owoc".

Zakazany owoc
fot. Materiały prasowe TVP

"Zakazany owoc", odcinek 314 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym epizodzie popularnej telenoweli "Zakazany owoc"? Gdzie, kiedy i o której można obejrzeć premierowe odcinki tureckiego serialu? Prezentujemy streszczenie 314. odcinka serialu "Zakazany owoc" i szczegóły jego emisji.

Redakcja poleca

"Zakazany owoc" to opowieść o losach Yildiz. Kobieta ma za sobą nieudany związek, a do tego marzy o życiu na poziomie. Zamiast tego mieszka z siostrą Zeynep w biednej okolicy. Pewnego dnia poznaje panią Ender - wpływową i bogatą kobietę, której zależy, by Yildiz uwiodła jej męża.

"Zakazany owoc", odcinek 314: Streszczenie epizodu

Jak podaje teleman.pl streszczenie 314. odcinka serialu "Zakazany owoc" prezentuje się następująco:

Ender zachęca Hasana Alego do zakupu obrazu, który został trafia na licytację. Sahika w obecności Kai przedstawia się jako ofiara. Gdy Hasan Ali odkrywa, że właścicielem obrazu jest ktoś inny, wpada w szał. Sahika wyjawia Omerowi swoją prawdziwą tożsamość. Ender odczuwa, że Kai nie jest jej obojętny.

"Zakazany owoc", odcinek 314: Gdzie i kiedy oglądać?

314. odcinek serialu "Zakazany owoc" będzie można obejrzeć 2 października 2023 roku. Epizod zostanie wyemitowany o godzinie 17:15 na kanale TVP.

Nie przegap
Elif
9 Zobacz galerię
fot. Materiały prasowe TVP