Obserwuj w Google News

"Zakazany owoc", odcinek 313 - STRESZCZENIE. Caner i Zehra są aresztowani [29.09]

1 min. czytania
29.09.2023 14:51
Zareaguj Reakcja

Streszczenie 313. odcinka serialu "Zakazany owoc" można znaleźć poniżej. Co się wydarzy? Podajemy streszczenie odcinka serialu "Zakazany owoc".

Zakazany owoc
fot. Materiały prasowe TVP

"Zakazany owoc", odcinek 313 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym epizodzie popularnej telenoweli "Zakazany owoc"? Gdzie, kiedy i o której można obejrzeć premierowe odcinki tureckiego serialu? Prezentujemy streszczenie 312. odcinka serialu "Zakazany owoc" i szczegóły jego emisji.

Redakcja poleca

"Zakazany owoc" to opowieść o losach Yildiz. Kobieta ma za sobą nieudany związek, a do tego marzy o życiu na poziomie. Zamiast tego mieszka z siostrą Zeynep w biednej okolicy. Pewnego dnia poznaje panią Ender - wpływową i bogatą kobietę, której zależy, by Yildiz uwiodła jej męża.

"Zakazany owoc", odcinek 313: Streszczenie epizodu

Jak podaje teleman.pl streszczenie 313. odcinka serialu "Zakazany owoc" prezentuje się następująco:

Sahika rozmawia z Hasanem, donosząc mu, że teraz to Kaya zajmuje się jej sprawami. Caner i Zehra zostają zatrzymani przez policję. Yildiz liczy na pomoc Ender w sprzedaży obrazu i zdobyciu sporych pieniędzy. Niestety, mały Halitican przypadkowo uszkadza dzieło sztuki.

"Zakazany owoc", odcinek 313: Gdzie i kiedy oglądać?

313. odcinek serialu "Zakazany owoc" będzie można obejrzeć 29 września 2023 roku. Epizod zostanie wyemitowany o godzinie 17:15 na kanale TVP.

Nie przegap
Elif
9 Zobacz galerię
fot. Materiały prasowe TVP