Obserwuj w Google News

"Zakazany owoc", odcinek 312 - STRESZCZENIE. Feride ujawnia kłamstwa Yildiz i Asuman [28.09]

2 min. czytania
28.09.2023 14:56
Zareaguj Reakcja

Streszczenie 312. odcinka serialu "Zakazany owoc" można znaleźć poniżej. Co się wydarzy? Podajemy streszczenie odcinka serialu "Zakazany owoc".

Zakazany owoc
fot. Materiały prasowe TVP

"Zakazany owoc", odcinek 312 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym epizodzie popularnej telenoweli "Zakazany owoc"? Gdzie, kiedy i o której można obejrzeć premierowe odcinki tureckiego serialu? Prezentujemy streszczenie 312. odcinka serialu "Zakazany owoc" i szczegóły jego emisji.

Redakcja poleca

"Zakazany owoc" to opowieść o losach Yildiz. Kobieta ma za sobą nieudany związek, a do tego marzy o życiu na poziomie. Zamiast tego mieszka z siostrą Zeynep w biednej okolicy. Pewnego dnia poznaje panią Ender - wpływową i bogatą kobietę, której zależy, by Yildiz uwiodła jej męża.

"Zakazany owoc", odcinek 312: Streszczenie epizodu

Jak podaje teleman.pl streszczenie 312. odcinka serialu "Zakazany owoc" prezentuje się następująco:

Sahika prosi o wsparcie swojego brata, Kayę, by pomógł jej w walce z Hasanem. Ender jest bardzo zdenerwowana na myśl o zbliżającym się spotkaniu z Kayą. Mimo prób, poszukiwania naszyjnika nie przynoszą rezultatu. Yildiz decyduje się oskarżyć kogoś o kradzież. Feride ujawnia kłamstwa Yildiz i Asuman w obecności Cagataya.

"Zakazany owoc", odcinek 312: Gdzie i kiedy oglądać?

312. odcinek serialu "Zakazany owoc" będzie można obejrzeć 28 września 2023 roku. Epizod zostanie wyemitowany o godzinie 17:15 na kanale TVP.

Nie przegap
Elif
9 Zobacz galerię
fot. Materiały prasowe TVP