Obserwuj w Google News

"Zakazany owoc", odcinek 309 - STRESZCZENIE. Cagatay zdradził Yildiz? [25.09]

1 min. czytania
22.09.2023 14:41
Zareaguj Reakcja

Streszczenie 309. odcinka serialu "Zakazany owoc" można znaleźć poniżej. Co się wydarzy? Podajemy streszczenie odcinka serialu "Zakazany owoc".

Zakazany owoc
fot. Materiały prasowe TVP

"Zakazany owoc", odcinek 309. - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym epizodzie popularnej telenoweli "Zakazany owoc"? Gdzie, kiedy i o której można obejrzeć premierowe odcinki tureckiego serialu? Prezentujemy streszczenie 309. odcinka serialu "Zakazany owoc" i szczegóły jego emisji.

Redakcja poleca

"Zakazany owoc" to opowieść o losach Yildiz. Kobieta ma za sobą nieudany związek, a do tego marzy o życiu na poziomie. Zamiast tego mieszka z siostrą Zeynep w biednej okolicy. Pewnego dnia poznaje panią Ender - wpływową i bogatą kobietę, której zależy, by Yildiz uwiodła jej męża.

"Zakazany owoc", odcinek 309: Streszczenie epizodu

Jak podaje teleman.pl streszczenie 309. odcinka serialu "Zakazany owoc" prezentuje się następująco:

Yildiz wywołuje kłótnię z Cagatayem. Podejrzewa go o zdradę. Sahika stara się wzbudzić zazdrość u Hasana Alego. Asuman gubi naszyjnik. Ender knuje intrygę przeciwko Hasanowi i Sahice. Tymczasem Cansu próbuje zdobyć uwagę Omara.

"Zakazany owoc", odcinek 309: Gdzie i kiedy oglądać?

309. odcinek serialu "Zakazany owoc" będzie można obejrzeć 25 września 2023 roku. Epizod zostanie wyemitowany o godzinie 17:15 na kanale TVP.

Nie przegap
Elif
9 Zobacz galerię
fot. Materiały prasowe TVP