Obserwuj w Google News

"Zakazany owoc", odcinek 308 - STRESZCZENIE. Hasan Ali ma zawał [22.09]

1 min. czytania
22.09.2023 13:34
Zareaguj Reakcja

Streszczenie 308. odcinka serialu "Zakazany owoc" można znaleźć poniżej. Co się wydarzy? Podajemy streszczenie odcinka serialu "Zakazany owoc".

Zakazany owoc
fot. Materiały prasowe TVP

"Zakazany owoc", odcinek 308. - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym epizodzie popularnej telenoweli "Zakazany owoc"? Gdzie, kiedy i o której można obejrzeć premierowe odcinki tureckiego serialu? Prezentujemy streszczenie 308. odcinka serialu "Zakazany owoc" i szczegóły jego emisji.

Redakcja poleca

"Zakazany owoc" to opowieść o losach Yildiz. Kobieta ma za sobą nieudany związek, a do tego marzy o życiu na poziomie. Zamiast tego mieszka z siostrą Zeynep w biednej okolicy. Pewnego dnia poznaje panią Ender - wpływową i bogatą kobietę, której zależy, by Yildiz uwiodła jej męża.

"Zakazany owoc", odcinek 308: Streszczenie epizodu

Jak podaje teleman.pl streszczenie 308. odcinka serialu "Zakazany owoc" prezentuje się następująco:

Wściekły postępowaniem ojca Cagatay rezygnuje z udziału w firmie. Hasan Ali inscenizuje zawał serca, mając nadzieję na przebaczenie ze strony syna. Tymczasem Sahika wwciąga Canera i Emira na nocną imprezę w klubie. Feride namawia Yildiz do zatrudnienia angielskiej niani.

"Zakazany owoc", odcinek 308: Gdzie i kiedy oglądać?

308. odcinek serialu "Zakazany owoc" będzie można obejrzeć 22 września 2023 roku. Epizod zostanie wyemitowany o godzinie 17:15 na kanale TVP.

Nie przegap
Elif
9 Zobacz galerię
fot. Materiały prasowe TVP