Obserwuj w Google News

"Zakazany owoc", odcinek 307 - STRESZCZENIE. Sahika zakłada podsłuch [21.09]

1 min. czytania
21.09.2023 15:24
Zareaguj Reakcja

Streszczenie 307. odcinka serialu "Zakazany owoc" można znaleźć poniżej. Co się wydarzy? Podajemy streszczenie odcinka serialu "Zakazany owoc".

Zakazany owoc
fot. Materiały prasowe TVP

"Zakazany owoc", odcinek 307. - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym epizodzie popularnej telenoweli "Zakazany owoc"? Gdzie, kiedy i o której można obejrzeć premierowe odcinki tureckiego serialu? Prezentujemy streszczenie 307. odcinka serialu "Zakazany owoc" i szczegóły jego emisji.

Redakcja poleca

"Zakazany owoc" to opowieść o losach Yildiz. Kobieta ma za sobą nieudany związek, a do tego marzy o życiu na poziomie. Zamiast tego mieszka z siostrą Zeynep w biednej okolicy. Pewnego dnia poznaje panią Ender - wpływową i bogatą kobietę, której zależy, by Yildiz uwiodła jej męża.

"Zakazany owoc", odcinek 307: Streszczenie epizodu

Jak podaje teleman.pl streszczenie 307. odcinka serialu "Zakazany owoc" prezentuje się następująco:

Rodzina zostaje poinformowana o nadchodzącym rozwodzie Hasana i Sahiki. Sahika zamieszkuje u Ender. Tymczasem Feride odwiedza grób swojej córki. Sahika próbuje umieścić podsłuch w nowym domu Hasana. Natomiast Cagatay odkrywa, że to jego ojciec przeszkodził mu w zawarciu opłacalnej umowy.

"Zakazany owoc", odcinek 307: Gdzie i kiedy oglądać?

307. odcinek serialu "Zakazany owoc" będzie można obejrzeć 21 września 2023 roku. Epizod zostanie wyemitowany o godzinie 17:15 na kanale TVP.

Nie przegap
Elif
9 Zobacz galerię
fot. Materiały prasowe TVP