Obserwuj w Google News

"Zakazany owoc", odcinek 306 - STRESZCZENIE. Sahika chce otruć Hasana [20.09]

1 min. czytania
20.09.2023 15:57
Zareaguj Reakcja

Streszczenie 306. odcinka serialu "Zakazany owoc" można znaleźć poniżej. Co się wydarzy? Podajemy streszczenie odcinka serialu "Zakazany owoc".

Zakazany owoc
fot. Materiały prasowe TVP

"Zakazany owoc", odcinek 306. - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym epizodzie popularnej telenoweli "Zakazany owoc"? Gdzie, kiedy i o której można obejrzeć premierowe odcinki tureckiego serialu? Prezentujemy streszczenie 306. odcinka serialu "Zakazany owoc" i szczegóły jego emisji.

Redakcja poleca

"Zakazany owoc" to opowieść o losach Yildiz. Kobieta ma za sobą nieudany związek, a do tego marzy o życiu na poziomie. Zamiast tego mieszka z siostrą Zeynep w biednej okolicy. Pewnego dnia poznaje panią Ender - wpływową i bogatą kobietę, której zależy, by Yildiz uwiodła jej męża.

"Zakazany owoc", odcinek 306: Streszczenie epizodu

Jak podaje teleman.pl streszczenie 306. odcinka serialu "Zakazany owoc" prezentuje się następująco:

Cansu wykorzystuje intrygę, aby spotkać się z Omarem. Yildiz odczuwa mdłości. Rodzinie wydaje się to być objawem ciąży. Ender proponuje Hasanowi Alemu ostateczne rozwiązanie problemu z Sahiką. Sahika chce podać truciznę Hasanowi. Hasan i Sedahi przyłapują ją na gorącym uczynku. W efekcie Sahika podpisuje dokumenty rozwodowe.

"Zakazany owoc", odcinek 306: Gdzie i kiedy oglądać?

306. odcinek serialu "Zakazany owoc" będzie można obejrzeć 20 września 2023 roku. Epizod zostanie wyemitowany o godzinie 17:15 na kanale TVP.

Nie przegap
Elif
9 Zobacz galerię
fot. Materiały prasowe TVP