Obserwuj w Google News

"Zakazany owoc", odcinek 305 - STRESZCZENIE. Ender i Caner chcą pozbyć się swoich wrogów [19.09]

2 min. czytania
19.09.2023 16:01
Zareaguj Reakcja

Streszczenie 305. odcinka serialu "Zakazany owoc" można znaleźć poniżej. Co się wydarzy? Podajemy streszczenie odcinka serialu "Zakazany owoc".

Zakazany owoc
fot. Materiały prasowe TVP

"Zakazany owoc", odcinek 305. - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym epizodzie popularnej telenoweli "Zakazany owoc"? Gdzie, kiedy i o której można obejrzeć premierowe odcinki tureckiego serialu? Prezentujemy streszczenie 305. odcinka serialu "Zakazany owoc" i szczegóły jego emisji.

Redakcja poleca

"Zakazany owoc" to opowieść o losach Yildiz. Kobieta ma za sobą nieudany związek, a do tego marzy o życiu na poziomie. Zamiast tego mieszka z siostrą Zeynep w biednej okolicy. Pewnego dnia poznaje panią Ender - wpływową i bogatą kobietę, której zależy, by Yildiz uwiodła jej męża.

"Zakazany owoc", odcinek 305: Streszczenie epizodu

Jak podaje teleman.pl streszczenie 305. odcinka serialu "Zakazany owoc" prezentuje się następująco:

Yildiz daje Asuman lekcje jazdy samochodem, co prowadzi do kłótni. Hasan Ali staje się znużony Sahiką i zgadza się na propozycję pomocy ze strony Ender. Hasan przeszkadza Cagatayowi w próbie sprzedaży firmy. To wzbudza w nim podejrzenia o nieuczciwe działania. Ender i Caner planują, jak jednocześnie pozbyć się wszystkich swoich wrogów.

"Zakazany owoc", odcinek 305: Gdzie i kiedy oglądać?

305. odcinek serialu "Zakazany owoc" będzie można obejrzeć 19 września 2023 roku. Epizod zostanie wyemitowany o godzinie 17:15 na kanale TVP.

Nie przegap
Elif
9 Zobacz galerię
fot. Materiały prasowe TVP