Obserwuj w Google News

"Zakazany owoc", odcinek 304 - STRESZCZENIE. Życie Yildiz było tylko złym snem [18.09]

1 min. czytania
18.09.2023 15:56
Zareaguj Reakcja

Streszczenie 304. odcinka serialu "Zakazany owoc" można znaleźć poniżej. Co się wydarzy? Podajemy streszczenie odcinka serialu "Zakazany owoc".

Zakazany owoc
fot. Materiały prasowe TVP

"Zakazany owoc", odcinek 304. - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym epizodzie popularnej telenoweli "Zakazany owoc"? Gdzie, kiedy i o której można obejrzeć premierowe odcinki tureckiego serialu? Prezentujemy streszczenie 304. odcinka serialu "Zakazany owoc" i szczegóły jego emisji.

Redakcja poleca

"Zakazany owoc" to opowieść o losach Yildiz. Kobieta ma za sobą nieudany związek, a do tego marzy o życiu na poziomie. Zamiast tego mieszka z siostrą Zeynep w biednej okolicy. Pewnego dnia poznaje panią Ender - wpływową i bogatą kobietę, której zależy, by Yildiz uwiodła jej męża.

"Zakazany owoc", odcinek 304: Streszczenie epizodu

Jak podaje teleman.pl streszczenie 304. odcinka serialu "Zakazany owoc" prezentuje się następująco:

Yildiz budzi się z koszmaru. Poprzednie wydarzenia były tylko złym snem. Dzieli się nim z rodziną. Tymczasem Ender próbuje zdobyć przychylność Hasana, prezentując nowy projekt logo firmy. Zehra zaczyna łagodniej traktować Omara.

"Zakazany owoc", odcinek 304: Gdzie i kiedy oglądać?

304. odcinek serialu "Zakazany owoc" będzie można obejrzeć 18 września 2023 roku. Epizod zostanie wyemitowany o godzinie 17:15 na kanale TVP.

Nie przegap
Elif
9 Zobacz galerię
fot. Materiały prasowe TVP