Obserwuj w Google News

"Zakazany owoc", odcinek 263 - STRESZCZENIE. Cagatay i Yildiz zostają parą [20.07]

1 min. czytania
17.07.2023 14:55
Zareaguj Reakcja

Streszczenie 263. odcinka serialu "Zakazany owoc" można znaleźć poniżej. Co się wydarzy? Podajemy streszczenie odcinka serialu "Zakazany owoc".

Zakazany owoc
fot. Materiały prasowe TVP

"Zakazany owoc", odcinek 263 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym epizodzie popularnej telenoweli "Zakazany owoc"? Gdzie, kiedy i o której można obejrzeć premierowe odcinki tureckiego serialu? Prezentujemy streszczenie 263. odcinka serialu "Zakazany owoc" i szczegóły jego emisji.

Redakcja poleca

"Zakazany owoc" to opowieść o losach Yildiz. Kobieta ma za sobą nieudany związek, a do tego marzy o życiu na poziomie. Zamiast tego mieszka z siostrą Zeynep w biednej okolicy. Pewnego dnia poznaje panią Ender - wpływową i bogatą kobietę, której zależy, by Yildiz uwiodła jej męża.

"Zakazany owoc", odcinek 263: Streszczenie epizodu

Jak podaje teleman.pl streszczenie 263. odcinka serialu "Zakazany owoc" prezentuje się następująco:

Haluk, pod wpływem Ender, postanawia powiedzieć Hasanowi Aliemu prawdę o podstępie Sahiki. Feride oskarża Yildiz o zniszczenie jej zasłon w pralni. Cagatay odsłania jej kłamstwo. Cagatay i Yildiz stają się parą.

"Zakazany owoc", odcinek 263: Gdzie i kiedy oglądać?

263. odcinek serialu "Zakazany owoc" będzie można obejrzeć 20 lipca 2023. Epizod zostanie wyemitowany o godzinie 17:15 na kanale TVP.

RadioZET.pl/Teleman.pl

Redakcja poleca