Obserwuj w Google News

"Zakazany owoc", odcinek 262 - STRESZCZENIE. Haluk traci pracę [19.07]

1 min. czytania
14.07.2023 14:45
Zareaguj Reakcja

Streszczenie 262. odcinka serialu "Zakazany owoc" można znaleźć poniżej. Co się wydarzy? Podajemy streszczenie odcinka serialu "Zakazany owoc".

Zakazany owoc
fot. Materiały prasowe TVP

"Zakazany owoc", odcinek 262 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym epizodzie popularnej telenoweli "Zakazany owoc"? Gdzie, kiedy i o której można obejrzeć premierowe odcinki tureckiego serialu? Prezentujemy streszczenie 262. odcinka serialu "Zakazany owoc" i szczegóły jego emisji.

Redakcja poleca

"Zakazany owoc" to opowieść o losach Yildiz. Kobieta ma za sobą nieudany związek, a do tego marzy o życiu na poziomie. Zamiast tego mieszka z siostrą Zeynep w biednej okolicy. Pewnego dnia poznaje panią Ender - wpływową i bogatą kobietę, której zależy, by Yildiz uwiodła jej męża.

"Zakazany owoc", odcinek 262: Streszczenie epizodu

Jak podaje teleman.pl streszczenie 262. odcinka serialu "Zakazany owoc" prezentuje się następująco:

Haluk żąda podwyżki. Sahika postanawia go zwolnić. Mert prosi Ender o wsparcie w sprawie rzekomej napaści na Sahikę. Feride pragnie zemsty na Yildiz i Asuman. Zehra dowiaduje się o rzekomym molestowaniu Sahiki. Tymczasem Yildiz spotyka się ze swoim byłym chłopakiem, Burcu. Okazuje się, że na miejscu stawia się Cagatay.

"Zakazany owoc", odcinek 262: Gdzie i kiedy oglądać?

262. odcinek serialu "Zakazany owoc" będzie można obejrzeć 19 lipca 2023. Epizod zostanie wyemitowany o godzinie 17:15 na kanale TVP.

RadioZET.pl/Teleman.pl

Przysięga
8 Zobacz galerię
fot. Materiały prasowe TVP