Obserwuj w Google News

"Zakazany owoc", odcinek 261 - STRESZCZENIE. Mert molestował Sahikę? [18.07]

1 min. czytania
14.07.2023 14:38
Zareaguj Reakcja

Streszczenie 261. odcinka serialu "Zakazany owoc" można znaleźć poniżej. Co się wydarzy? Podajemy streszczenie odcinka serialu "Zakazany owoc".

Zakazany owoc
fot. Materiały prasowe TVP

"Zakazany owoc", odcinek 261 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym epizodzie popularnej telenoweli "Zakazany owoc"? Gdzie, kiedy i o której można obejrzeć premierowe odcinki tureckiego serialu? Prezentujemy streszczenie 261. odcinka serialu "Zakazany owoc" i szczegóły jego emisji.

Redakcja poleca

"Zakazany owoc" to opowieść o losach Yildiz. Kobieta ma za sobą nieudany związek, a do tego marzy o życiu na poziomie. Zamiast tego mieszka z siostrą Zeynep w biednej okolicy. Pewnego dnia poznaje panią Ender - wpływową i bogatą kobietę, której zależy, by Yildiz uwiodła jej męża.

"Zakazany owoc", odcinek 261: Streszczenie epizodu

Jak podaje teleman.pl streszczenie 261. odcinka serialu "Zakazany owoc" prezentuje się następująco:

Asuman i Zehra przygotowują się do otwarcia baru, który specjalizuje się w potrawach z awokado. Yildiz doznaje wypadku na siłowni i poznaje nową przyjaciółkę. Sahika rozpowszechnia plotki, sugerując, że Mert dopuścił się molestowania. Feride dowiaduje się o spotkaniu Hasana Alego z Cagatayem i jest bardzo zła.

"Zakazany owoc", odcinek 261: Gdzie i kiedy oglądać?

261. odcinek serialu "Zakazany owoc" będzie można obejrzeć 18 lipca 2023. Epizod zostanie wyemitowany o godzinie 17:15 na kanale TVP.

RadioZET.pl/Teleman.pl

Przysięga
8 Zobacz galerię
fot. Materiały prasowe TVP