Obserwuj w Google News

"Zakazany owoc", odcinek 260 - STRESZCZENIE. Ender dostaje podrabiany zegarek [17.07]

1 min. czytania
13.07.2023 15:00
Zareaguj Reakcja

Streszczenie 260. odcinka serialu "Zakazany owoc" można znaleźć poniżej. Co się wydarzy? Podajemy streszczenie odcinka serialu "Zakazany owoc".

Zakazany owoc
fot. Materiały prasowe TVP

"Zakazany owoc", odcinek 260 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym epizodzie popularnej telenoweli "Zakazany owoc"? Gdzie, kiedy i o której można obejrzeć premierowe odcinki tureckiego serialu? Prezentujemy streszczenie 260. odcinka serialu "Zakazany owoc" i szczegóły jego emisji.

Redakcja poleca

"Zakazany owoc" to opowieść o losach Yildiz. Kobieta ma za sobą nieudany związek, a do tego marzy o życiu na poziomie. Zamiast tego mieszka z siostrą Zeynep w biednej okolicy. Pewnego dnia poznaje panią Ender - wpływową i bogatą kobietę, której zależy, by Yildiz uwiodła jej męża.

"Zakazany owoc", odcinek 260: Streszczenie epizodu

Jak podaje teleman.pl streszczenie 260. odcinka serialu "Zakazany owoc" prezentuje się następująco:

Aby zdobyć przychylność Ender, Hasan Ali obdarowuje ją drogim zegarkiem. Prezent się podróbką. Yildiz odwiedza Catagaya razem z Halitcanem. Gdy ją ogarnia sen, Cagatay świetnie się bawi z dzieckiem. Przyjaciel Cagataya, Cenk, informuje, że w korytarzu bloku spotkał dziewczynę z klubu. Ender, Sahika i Yildiz otrzymują tajemniczą wiadomość przez SMS.

"Zakazany owoc", odcinek 260: Gdzie i kiedy oglądać?

260. odcinek serialu "Zakazany owoc" będzie można obejrzeć 17 lipca 2023. Epizod zostanie wyemitowany o godzinie 17:15 na kanale TVP.

RadioZET.pl/Teleman.pl

Przysięga
8 Zobacz galerię
fot. Materiały prasowe TVP