Obserwuj w Google News

"Zakazany owoc", odcinek 259 - STRESZCZENIE. Kosmate myśli Emira kończą się skandalem [14.07]

1 min. czytania
12.07.2023 14:39

Streszczenie 259. odcinka serialu "Zakazany owoc" można znaleźć poniżej. Co się wydarzy? Podajemy streszczenie odcinka serialu "Zakazany owoc".

Zakazany owoc
fot. Materiały prasowe TVP

"Zakazany owoc", odcinek 259 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym epizodzie popularnej telenoweli "Zakazany owoc"? Gdzie, kiedy i o której można obejrzeć premierowe odcinki tureckiego serialu? Prezentujemy streszczenie 259. odcinka serialu "Zakazany owoc" i szczegóły jego emisji.

Redakcja poleca

"Zakazany owoc" to opowieść o losach Yildiz. Kobieta ma za sobą nieudany związek, a do tego marzy o życiu na poziomie. Zamiast tego mieszka z siostrą Zeynep w biednej okolicy. Pewnego dnia poznaje panią Ender - wpływową i bogatą kobietę, której zależy, by Yildiz uwiodła jej męża.

"Zakazany owoc", odcinek 259: Streszczenie epizodu

Jak podaje teleman.pl streszczenie 259. odcinka serialu "Zakazany owoc" prezentuje się następująco:

Yildiz zaprasza Aysel, by zamieszkała z nią. Mert jest przeciwny temu pomysłowi. Emir, z kolei, marzy o flircie z klientką pralni, co kończy się aferą. Asuman i Yildiz chcą pojednać Hasana Alego z Cagatayem. Feride sprzeciwia się spotkaniom Cagatay z Yildiz.

"Zakazany owoc", odcinek 259: Gdzie i kiedy oglądać?

259. odcinek serialu "Zakazany owoc" będzie można obejrzeć 14 lipca 2023. Epizod zostanie wyemitowany o godzinie 17:15 na kanale TVP.

RadioZET.pl/Teleman.pl

Przysięga
8 Zobacz galerię
fot. Materiały prasowe TVP