Obserwuj w Google News

"Zakazany owoc", odcinek 258 - STRESZCZENIE. Asuman flirtuje z ojcem Cagataya [13.07]

1 min. czytania
11.07.2023 15:40
Zareaguj Reakcja

Streszczenie 258. odcinka serialu "Zakazany owoc" można znaleźć poniżej. Co się wydarzy? Podajemy streszczenie odcinka serialu "Zakazany owoc".

Zakazany owoc
fot. Materiały prasowe TVP

"Zakazany owoc", odcinek 258 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym epizodzie popularnej telenoweli "Zakazany owoc"? Gdzie, kiedy i o której można obejrzeć premierowe odcinki tureckiego serialu? Prezentujemy streszczenie 258. odcinka serialu "Zakazany owoc" i szczegóły jego emisji.

Redakcja poleca

"Zakazany owoc" to opowieść o losach Yildiz. Kobieta ma za sobą nieudany związek, a do tego marzy o życiu na poziomie. Zamiast tego mieszka z siostrą Zeynep w biednej okolicy. Pewnego dnia poznaje panią Ender - wpływową i bogatą kobietę, której zależy, by Yildiz uwiodła jej męża.

"Zakazany owoc", odcinek 258: Streszczenie epizodu

Jak podaje teleman.pl streszczenie 258. odcinka serialu "Zakazany owoc" prezentuje się następująco:

Feride twierdzi, że Yildiz jest kochanką jej byłego męża. Tymczasem Cagatay rozstaje się z partnerką.  Wygaduje się Yildiz. Yildiz i Asuman udają się do ojca Cagataya, by rozwiązać nieporozumienie. Asuman z nim flirtuje. Mert opóźnia finalizację planów, rzez co naraża się na zwątpienie ze strony Sahiki. Yildiz, Asuman, Caner i Emir otwierają pralnię.

"Zakazany owoc", odcinek 258: Gdzie i kiedy oglądać?

258. odcinek serialu "Zakazany owoc" będzie można obejrzeć 13 lipca 2023. Epizod zostanie wyemitowany o godzinie 17:15 na kanale TVP.

RadioZET.pl/Teleman.pl

Przysięga
8 Zobacz galerię
fot. Materiały prasowe TVP