Obserwuj w Google News

"Zakazany owoc", odcinek 257 - STRESZCZENIE. Mert wymusza pieniądze [12.07]

1 min. czytania
11.07.2023 15:02
Zareaguj Reakcja

Streszczenie 257. odcinka serialu "Zakazany owoc" można znaleźć poniżej. Co się wydarzy? Podajemy streszczenie odcinka serialu "Zakazany owoc".

Zakazany owoc
fot. Materiały prasowe TVP

"Zakazany owoc", odcinek 257 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym epizodzie popularnej telenoweli "Zakazany owoc"? Gdzie, kiedy i o której można obejrzeć premierowe odcinki tureckiego serialu? Prezentujemy streszczenie 257. odcinka serialu "Zakazany owoc" i szczegóły jego emisji.

Redakcja poleca

"Zakazany owoc" to opowieść o losach Yildiz. Kobieta ma za sobą nieudany związek, a do tego marzy o życiu na poziomie. Zamiast tego mieszka z siostrą Zeynep w biednej okolicy. Pewnego dnia poznaje panią Ender - wpływową i bogatą kobietę, której zależy, by Yildiz uwiodła jej męża.

"Zakazany owoc", odcinek 257: Streszczenie epizodu

Jak podaje teleman.pl streszczenie 257. odcinka serialu "Zakazany owoc" prezentuje się następująco:

Mert wymaga od Zehry, by przekazała mu akcje holdingu. Hasan Ali wydaje prywatną kolację dla nowych współpracowników. Ender jest tym zdegustowana. Yildiz chce spotkać się z Cagatayem,  ale nie udaje jej się to. Odkrywa jednak, że mężczyzna mieszka w tym samym budynku co ona.

"Zakazany owoc", odcinek 257: Gdzie i kiedy oglądać?

257. odcinek serialu "Zakazany owoc" będzie można obejrzeć 12 lipca 2023. Epizod zostanie wyemitowany o godzinie 17:15 na kanale TVP.

RadioZET.pl/Teleman.pl

Przysięga
8 Zobacz galerię
fot. Materiały prasowe TVP