Obserwuj w Google News

"Zakazany owoc", odcinek 256 - STRESZCZENIE. Yildiz nie dostanie spadku [11.07]

1 min. czytania
10.07.2023 15:01
Zareaguj Reakcja

Streszczenie 256. odcinka serialu "Zakazany owoc" można znaleźć poniżej. Co się wydarzy? Podajemy streszczenie odcinka serialu "Zakazany owoc".

Zakazany owoc
fot. Materiały prasowe TVP

"Zakazany owoc", odcinek 256 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym epizodzie popularnej telenoweli "Zakazany owoc"? Gdzie, kiedy i o której można obejrzeć premierowe odcinki tureckiego serialu? Prezentujemy streszczenie 256. odcinka serialu "Zakazany owoc" i szczegóły jego emisji.

Redakcja poleca

"Zakazany owoc" to opowieść o losach Yildiz. Kobieta ma za sobą nieudany związek, a do tego marzy o życiu na poziomie. Zamiast tego mieszka z siostrą Zeynep w biednej okolicy. Pewnego dnia poznaje panią Ender - wpływową i bogatą kobietę, której zależy, by Yildiz uwiodła jej męża.

"Zakazany owoc", odcinek 256: Streszczenie epizodu

Jak podaje teleman.pl streszczenie 256. odcinka serialu "Zakazany owoc" prezentuje się następująco:

Yildiz zostaje pominięta w dziedziczeniu spadku. Mert znajduje potencjalnego kupca dla firmy, ale Ender sprzeciwia się temu pomysłowi. Yildiz poszukuje pracy i trafia na nieprzyjemnego szefa. Asuman, Rukye, Caner i Emir postanawiają znaleźć odpowiedniego kandydata na męża dla Yildiz. Sahika proponuje Mertowi wyciągnięcie z holdingu wszystkich pieniędzy. Yildiz nie odnosi sukcesu w próbie uwodzenia przystojnego owłosionego mężczyzny.

"Zakazany owoc", odcinek 256: Gdzie i kiedy oglądać?

256. odcinek serialu "Zakazany owoc" będzie można obejrzeć 11 lipca 2023. Epizod zostanie wyemitowany o godzinie 17:15 na kanale TVP.

RadioZET.pl/Teleman.pl

Przysięga
8 Zobacz galerię
fot. Materiały prasowe TVP