Obserwuj w Google News

"Zakazany owoc", odcinek 255 - STRESZCZENIE. W rezydencji dochodzi do tragedii [10.07]

1 min. czytania
07.07.2023 15:58

Streszczenie 255. odcinka serialu "Zakazany owoc" można znaleźć poniżej. Co się wydarzy? Podajemy streszczenie odcinka serialu "Zakazany owoc".

Zakazany owoc
fot. Materiały prasowe TVP

"Zakazany owoc", odcinek 255 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym epizodzie popularnej telenoweli "Zakazany owoc"? Gdzie, kiedy i o której można obejrzeć premierowe odcinki tureckiego serialu? Prezentujemy streszczenie 255. odcinka serialu "Zakazany owoc" i szczegóły jego emisji.

Redakcja poleca

"Zakazany owoc" to opowieść o losach Yildiz. Kobieta ma za sobą nieudany związek, a do tego marzy o życiu na poziomie. Zamiast tego mieszka z siostrą Zeynep w biednej okolicy. Pewnego dnia poznaje panią Ender - wpływową i bogatą kobietę, której zależy, by Yildiz uwiodła jej męża.

"Zakazany owoc", odcinek 255: Streszczenie epizodu

Jak podaje teleman.pl streszczenie 255. odcinka serialu "Zakazany owoc" prezentuje się następująco:

Kaya całkowicie zrywa kontakty z Ender. Halit chce przejść na emeryturę i powierzyć firmy Mertowi. Yildiz potajemnie odwiedza rezydencję, aby spędzić czas z synem. Ender i Sahika również się tam udają. Niestety, dochodzi do tragedii.

"Zakazany owoc", odcinek 255: Gdzie i kiedy oglądać?

255. odcinek serialu "Zakazany owoc" będzie można obejrzeć 10 lipca 2023. Epizod zostanie wyemitowany o godzinie 17:15 na kanale TVP.

RadioZET.pl/Teleman.pl

Przysięga
8 Zobacz galerię
fot. Materiały prasowe TVP