Obserwuj w Google News

"Zakazany owoc", odcinek 253 - STRESZCZENIE. Kerim zostaje aresztowany [6.07]

1 min. czytania
06.07.2023 15:49
Zareaguj Reakcja

Streszczenie 253. odcinka serialu "Zakazany owoc" można znaleźć poniżej. Co się wydarzy? Podajemy streszczenie odcinka serialu "Zakazany owoc".

Zakazany owoc
fot. Materiały prasowe TVP

"Zakazany owoc", odcinek 253 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym epizodzie popularnej telenoweli "Zakazany owoc"? Gdzie, kiedy i o której można obejrzeć premierowe odcinki tureckiego serialu? Prezentujemy streszczenie 253. odcinka serialu "Zakazany owoc" i szczegóły jego emisji.

Redakcja poleca

"Zakazany owoc" to opowieść o losach Yildiz. Kobieta ma za sobą nieudany związek, a do tego marzy o życiu na poziomie. Zamiast tego mieszka z siostrą Zeynep w biednej okolicy. Pewnego dnia poznaje panią Ender - wpływową i bogatą kobietę, której zależy, by Yildiz uwiodła jej męża.

"Zakazany owoc", odcinek 253: Streszczenie epizodu

Jak podaje teleman.pl streszczenie 253. odcinka serialu "Zakazany owoc" prezentuje się następująco:

Sahika i Yildiz zawierają sojusz przeciwko Ender i Halitowi. Za namową kobiet Yigit przeprowadza się do rezydencji, aby dokuczać Halitowi. Mert namawia Kerima do włamania się do sejfu, po czym donosi na niego Halitowi. W rezultacie Kerim zostaje aresztowany.

"Zakazany owoc", odcinek 253: Gdzie i kiedy oglądać?

253. odcinek serialu "Zakazany owoc" będzie można obejrzeć 6 lipca 2023. Epizod zostanie wyemitowany o godzinie 17:15 na kanale TVP.

RadioZET.pl/Teleman.pl

Przysięga
8 Zobacz galerię
fot. Materiały prasowe TVP