Obserwuj w Google News

"Zakazany owoc", odcinek 252 - STRESZCZENIE. Yigit odcina się od Ender [5.07]

1 min. czytania
05.07.2023 14:50
Zareaguj Reakcja

Streszczenie 252. odcinka serialu "Zakazany owoc" można znaleźć poniżej. Co się wydarzy? Podajemy streszczenie odcinka serialu "Zakazany owoc".

Zakazany owoc
fot. Materiały prasowe TVP

"Zakazany owoc", odcinek 252 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym epizodzie popularnej telenoweli "Zakazany owoc"? Gdzie, kiedy i o której można obejrzeć premierowe odcinki tureckiego serialu? Prezentujemy streszczenie 252. odcinka serialu "Zakazany owoc" i szczegóły jego emisji.

Redakcja poleca

"Zakazany owoc" to opowieść o losach Yildiz. Kobieta ma za sobą nieudany związek, a do tego marzy o życiu na poziomie. Zamiast tego mieszka z siostrą Zeynep w biednej okolicy. Pewnego dnia poznaje panią Ender - wpływową i bogatą kobietę, której zależy, by Yildiz uwiodła jej męża.

"Zakazany owoc", odcinek 252: Streszczenie epizodu

Jak podaje teleman.pl streszczenie 252. odcinka serialu "Zakazany owoc" prezentuje się następująco:

Asuman stara się odzyskać pieniądze od Merta, ale on unika jasnych odpowiedzi. Kerim oferuje Yildiz pomoc w sprawie opieki nad dzieckiem. Yigit jest wściekły na Ender i odcina się od niej. Sahika próbuje uspokoić Yigita i przekonać go na swoją stronę. Yildiz wtarguje do rezydencji i oskarża Ender o różne rzeczy. Halit wzywa policję.

"Zakazany owoc", odcinek 252: Gdzie i kiedy oglądać?

252. odcinek serialu "Zakazany owoc" będzie można obejrzeć 5 lipca 2023. Epizod zostanie wyemitowany o godzinie 17:15 na kanale TVP.

RadioZET.pl/Teleman.pl

Przysięga
8 Zobacz galerię
fot. Materiały prasowe TVP