Obserwuj w Google News

"Zakazany owoc", odcinek 251 - STRESZCZENIE. Sahika udaje depresję [4.07]

1 min. czytania
30.06.2023 16:03
Zareaguj Reakcja

Streszczenie 251. odcinka serialu "Zakazany owoc" można znaleźć poniżej. Co się wydarzy? Podajemy streszczenie odcinka serialu "Zakazany owoc".

Zakazany owoc
fot. Materiały prasowe TVP

"Zakazany owoc", odcinek 251 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym epizodzie popularnej telenoweli "Zakazany owoc"? Gdzie, kiedy i o której można obejrzeć premierowe odcinki tureckiego serialu? Prezentujemy streszczenie 251. odcinka serialu "Zakazany owoc" i szczegóły jego emisji.

Redakcja poleca

"Zakazany owoc" to opowieść o losach Yildiz. Kobieta ma za sobą nieudany związek, a do tego marzy o życiu na poziomie. Zamiast tego mieszka z siostrą Zeynep w biednej okolicy. Pewnego dnia poznaje panią Ender - wpływową i bogatą kobietę, której zależy, by Yildiz uwiodła jej męża.

"Zakazany owoc", odcinek 251: Streszczenie epizodu

Jak podaje teleman.pl streszczenie 251. odcinka serialu "Zakazany owoc" prezentuje się następująco:

Yildiz znajduje schronienie u swojej przyjaciółki Asuman. Sahika udaje, że cierpi na depresję, aby wywołać współczucie u Kaya. Ender organizuje elegancką kolację dla domowników. Nagle Yigit powraca z Ameryki, nieświadomy żadnych wydarzeń. Halit odbiera Yildiz syna.

"Zakazany owoc", odcinek 251: Gdzie i kiedy oglądać?

251. odcinek serialu "Zakazany owoc" będzie można obejrzeć 4 lipca 2023. Epizod zostanie wyemitowany o godzinie 17:15 na kanale TVP.

RadioZET.pl/Teleman.pl

Przysięga
8 Zobacz galerię
fot. Materiały prasowe TVP