Obserwuj w Google News

"Zakazany owoc", odcinek 250 - STRESZCZENIE. Halit wyrzuca Yildiz z domu przed ślubem [3.07]

1 min. czytania
30.06.2023 15:32
Zareaguj Reakcja

Streszczenie 250. odcinka serialu "Zakazany owoc" można znaleźć poniżej. Co się wydarzy? Podajemy streszczenie odcinka serialu "Zakazany owoc".

Zakazany owoc
fot. Materiały prasowe TVP

"Zakazany owoc", odcinek 250 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym epizodzie popularnej telenoweli "Zakazany owoc"? Gdzie, kiedy i o której można obejrzeć premierowe odcinki tureckiego serialu? Prezentujemy streszczenie 250. odcinka serialu "Zakazany owoc" i szczegóły jego emisji.

Redakcja poleca

"Zakazany owoc" to opowieść o losach Yildiz. Kobieta ma za sobą nieudany związek, a do tego marzy o życiu na poziomie. Zamiast tego mieszka z siostrą Zeynep w biednej okolicy. Pewnego dnia poznaje panią Ender - wpływową i bogatą kobietę, której zależy, by Yildiz uwiodła jej męża.

"Zakazany owoc", odcinek 250: Streszczenie epizodu

Jak podaje teleman.pl streszczenie 250. odcinka serialu "Zakazany owoc" prezentuje się następująco:

Podczas wieczoru panieńskiego Sahika doświadcza upokorzenia. Yildiz dokonuje ostatnich przygotowań do ślubu. Podczas ceremonii Halit ogłasza, że Yildiz nie zostanie jego żoną. Ender udaje się do Halita, aby wyjaśnić swoje stanowisko. Razem decydują, że się pobiorą. Halit wyrzuca Yildiz z domu. Sahika jest wściekła, a Ender triumfuje.

"Zakazany owoc", odcinek 250: Gdzie i kiedy oglądać?

250. odcinek serialu "Zakazany owoc" będzie można obejrzeć 3 lipca 2023. Epizod zostanie wyemitowany o godzinie 17:15 na kanale TVP.

RadioZET.pl/Teleman.pl

Przysięga
8 Zobacz galerię
fot. Materiały prasowe TVP