Obserwuj w Google News

"Zakazany owoc", odcinek 249 - STRESZCZENIE. Kerim traci swoje uprawnienia [30.06]

1 min. czytania
29.06.2023 15:36
Zareaguj Reakcja

Streszczenie 249. odcinka serialu "Zakazany owoc" można znaleźć poniżej. Co się wydarzy? Podajemy streszczenie odcinka serialu "Zakazany owoc".

Zakazany owoc
fot. Materiały prasowe TVP

"Zakazany owoc", odcinek 249 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym epizodzie popularnej telenoweli "Zakazany owoc"? Gdzie, kiedy i o której można obejrzeć premierowe odcinki tureckiego serialu? Prezentujemy streszczenie 249. odcinka serialu "Zakazany owoc" i szczegóły jego emisji.

Redakcja poleca

"Zakazany owoc" to opowieść o losach Yildiz. Kobieta ma za sobą nieudany związek, a do tego marzy o życiu na poziomie. Zamiast tego mieszka z siostrą Zeynep w biednej okolicy. Pewnego dnia poznaje panią Ender - wpływową i bogatą kobietę, której zależy, by Yildiz uwiodła jej męża.

"Zakazany owoc", odcinek 249: Streszczenie epizodu

Jak podaje teleman.pl streszczenie 249. odcinka serialu "Zakazany owoc" prezentuje się następująco:

Kerim traci swoje uprawnienia. Halit zapewnia, że jest to tylko tymczasowy efekt zmian w strukturze firmy. Ender manipuluje Yildiz, aby była przeciwna Sahice. Asuman odkrywa, że to właśnie Mert inwestuje jej pieniądze. Yildiz zaprasza Sahikę na wieczór panieński. Sahika organizuje spotkanie Kaya z Nihal.

"Zakazany owoc", odcinek 249: Gdzie i kiedy oglądać?

249. odcinek serialu "Zakazany owoc" będzie można obejrzeć 30 czerwca 2023. Epizod zostanie wyemitowany o godzinie 17:15 na kanale TVP.

RadioZET.pl/Teleman.pl

Przysięga
8 Zobacz galerię
fot. Materiały prasowe TVP