Obserwuj w Google News

"Zakazany owoc", odcinek 248 - STRESZCZENIE. Yildiz w końcu rozstaje się z Kerimem [29.06]

1 min. czytania
29.06.2023 14:03
Zareaguj Reakcja

Streszczenie 248. odcinka serialu "Zakazany owoc" można znaleźć poniżej. Co się wydarzy? Podajemy streszczenie odcinka serialu "Zakazany owoc".

Zakazany owoc
fot. Materiały prasowe TVP

"Zakazany owoc", odcinek 248 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym epizodzie popularnej telenoweli "Zakazany owoc"? Gdzie, kiedy i o której można obejrzeć premierowe odcinki tureckiego serialu? Prezentujemy streszczenie 248. odcinka serialu "Zakazany owoc" i szczegóły jego emisji.

Redakcja poleca

"Zakazany owoc" to opowieść o losach Yildiz. Kobieta ma za sobą nieudany związek, a do tego marzy o życiu na poziomie. Zamiast tego mieszka z siostrą Zeynep w biednej okolicy. Pewnego dnia poznaje panią Ender - wpływową i bogatą kobietę, której zależy, by Yildiz uwiodła jej męża.

"Zakazany owoc", odcinek 248: Streszczenie epizodu

Jak podaje teleman.pl streszczenie 248. odcinka serialu "Zakazany owoc" prezentuje się następująco:

Yildiz w końcu rozstaje się z Kerimem. Kerim informuje Merta, że mogą zrealizować swoje cele w firmie holdingowej. Sahika przygotowuje "posag" dla Yildiz, a sama szyje suknię na swój ślub z Halitem. Kaya ma pewne przeczucia i zaleca Yildiz zachowanie ostrożności. Ender i Caner organizują zdjęcia kompromitujące Yildiz i Kerima.

"Zakazany owoc", odcinek 248: Gdzie i kiedy oglądać?

248. odcinek serialu "Zakazany owoc" bęzie można obejrzeć 29 czerwca 2023. Epizod zostanie wyemitowany o godzinie 17:15 na kanale TVP.

RadioZET.pl/Teleman.pl

Przysięga
8 Zobacz galerię
fot. Materiały prasowe TVP