Obserwuj w Google News

"Zakazany owoc", odcinek 245 - STRESZCZENIE. Emir obraża Yildiz [26.06]

1 min. czytania
23.06.2023 21:45
Zareaguj Reakcja

Streszczenie 245. odcinka serialu "Zakazany owoc" można znaleźć poniżej. Co się wydarzy? Podajemy streszczenie odcinka serialu "Zakazany owoc".

Zakazany owoc
fot. Materiały prasowe TVP

"Zakazany owoc", odcinek 245 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym epizodzie popularnej telenoweli "Zakazany owoc"? Gdzie, kiedy i o której można obejrzeć premierowe odcinki tureckiego serialu? Prezentujemy streszczenie 245. odcinka serialu "Zakazany owoc" i szczegóły jego emisji.

Redakcja poleca

"Zakazany owoc" to opowieść o losach Yildiz. Kobieta ma za sobą nieudany związek, a do tego marzy o życiu na poziomie. Zamiast tego mieszka z siostrą Zeynep w biednej okolicy. Pewnego dnia poznaje panią Ender - wpływową i bogatą kobietę, której zależy, by Yildiz uwiodła jej męża.

"Zakazany owoc", odcinek 245: Streszczenie epizodu

Jak podaje teleman.pl streszczenie 245. odcinka serialu "Zakazany owoc" prezentuje się następująco:

Sahika organizuje przyjęcie urodzinowe dla Kai. Ender jest bardzo zła. Na przyjęciu Emir obraża Yildiz. Nie chce przeprosić i przenosi się do matki. Emir i Caner wpadają w sieć kłamstw. 

"Zakazany owoc", odcinek 245: Gdzie i kiedy oglądać?

245. odcinek serialu "Zakazany owoc" będzie można obejrzeć 26 czerwca 2023. Epizod zostanie wyemitowany o godzinie 17:15 na kanale TVP2.

RadioZET.pl/Teleman.pl

Przysięga
8 Zobacz galerię
fot. Materiały prasowe TVP