Obserwuj w Google News

"Zakazany owoc", odcinek 244 - STRESZCZENIE. Halit chce odebrać Yildiz dziecko [23.06]

1 min. czytania
20.06.2023 16:50
Zareaguj Reakcja

Streszczenie 244. odcinka serialu "Zakazany owoc" można znaleźć poniżej. Co się wydarzy? Podajemy streszczenie odcinka serialu "Zakazany owoc".

Zakazany owoc
fot. Materiały prasowe TVP

"Zakazany owoc", odcinek 244 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym epizodzie popularnej telenoweli "Zakazany owoc"? Gdzie, kiedy i o której można obejrzeć premierowe odcinki tureckiego serialu? Prezentujemy streszczenie 244. odcinka serialu "Zakazany owoc" i szczegóły jego emisji.

Redakcja poleca

"Zakazany owoc" to opowieść o losach Yildiz. Kobieta ma za sobą nieudany związek, a do tego marzy o życiu na poziomie. Zamiast tego mieszka z siostrą Zeynep w biednej okolicy. Pewnego dnia poznaje panią Ender - wpływową i bogatą kobietę, której zależy, by Yildiz uwiodła jej męża.

"Zakazany owoc", odcinek 244: Streszczenie epizodu

Jak podaje teleman.pl streszczenie 244. odcinka serialu "Zakazany owoc" prezentuje się następująco:

Ender niespodziewanie wchodzi do restauracji i publicznie wyraża swoje negatywne opinie na temat Yildiz. Ta pyta Halita, dlaczego Erim traktuje ją tak ozięble. Przyznaje się Halitowi, że sprzedała srebra. Tymczasem skąpa Zehra namawia Asuman do inwestycji przy współpracy z Mertem. Halit zleca Metinowi przygotowanie dowodów, które pomogą mu odebrać Yildiz dziecko.

"Zakazany owoc", odcinek 244: Gdzie i kiedy oglądać?

244. odcinek serialu "Zakazany owoc" będzie można obejrzeć 23 czerwca 2023. Epizod zostanie wyemitowany o godzinie 17:15 na kanale TVP2.

RadioZET.pl/Teleman.pl

Przysięga
8 Zobacz galerię
fot. Materiały prasowe TVP