Obserwuj w Google News

"Zakazany owoc", odcinek 243 - STRESZCZENIE. Do Halita przychodzi komornik [22.06]

1 min. czytania
20.06.2023 15:41

Streszczenie 243. odcinka serialu "Zakazany owoc" można znaleźć poniżej. Co się wydarzy? Podajemy streszczenie odcinka serialu "Zakazany owoc".

Zakazany owoc
fot. Materiały prasowe TVP

"Zakazany owoc", odcinek 243 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym epizodzie popularnej telenoweli "Zakazany owoc"? Gdzie, kiedy i o której można obejrzeć premierowe odcinki tureckiego serialu? Prezentujemy streszczenie 243. odcinka serialu "Zakazany owoc" i szczegóły jego emisji.

Redakcja poleca

"Zakazany owoc" to opowieść o losach Yildiz. Kobieta ma za sobą nieudany związek, a do tego marzy o życiu na poziomie. Zamiast tego mieszka z siostrą Zeynep w biednej okolicy. Pewnego dnia poznaje panią Ender - wpływową i bogatą kobietę, której zależy, by Yildiz uwiodła jej męża.

"Zakazany owoc", odcinek 243: Streszczenie epizodu

Jak podaje teleman.pl streszczenie 243. odcinka serialu "Zakazany owoc" prezentuje się następująco:

Halit zaprasza Kerima na kolację. Yildiz udaje przykładną panią domu. Ender dostrzega, że Kerim blefuje i planuje konfrontację z Ihsanem. Yigit decyduje się polecieć do Ameryki, aby porozmawiać z Lilą. Do domu Halita przychodzi komornik w sprawie grzywny Yildiz.

"Zakazany owoc", odcinek 243: Gdzie i kiedy oglądać?

243. odcinek serialu "Zakazany owoc" będzie można obejrzeć 22 czerwca 2023. Epizod zostanie wyemitowany o godzinie 17:15 na kanale TVP2.

RadioZET.pl/Teleman.pl

Przysięga
8 Zobacz galerię
fot. Materiały prasowe TVP