Obserwuj w Google News

"Zakazany owoc", odcinek 242 - STRESZCZENIE. Mert nie ma pieniędzy na na spłatę kary [21.06]

1 min. czytania
19.06.2023 15:53
Zareaguj Reakcja

Streszczenie 242. odcinka serialu "Zakazany owoc" można znaleźć poniżej. Co się wydarzy? Podajemy streszczenie odcinka serialu "Zakazany owoc".

Zakazany owoc
fot. Materiały prasowe TVP

"Zakazany owoc", odcinek 242 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym epizodzie popularnej telenoweli "Zakazany owoc"? Gdzie, kiedy i o której można obejrzeć premierowe odcinki tureckiego serialu? Prezentujemy streszczenie 242. odcinka serialu "Zakazany owoc" i szczegóły jego emisji.

Redakcja poleca

"Zakazany owoc" to opowieść o losach Yildiz. Kobieta ma za sobą nieudany związek, a do tego marzy o życiu na poziomie. Zamiast tego mieszka z siostrą Zeynep w biednej okolicy. Pewnego dnia poznaje panią Ender - wpływową i bogatą kobietę, której zależy, by Yildiz uwiodła jej męża.

"Zakazany owoc", odcinek 242: Streszczenie epizodu

Jak podaje teleman.pl streszczenie 242. odcinka serialu "Zakazany owoc" prezentuje się następująco:

Lila, w wyniku złości na Yigita, postanawia zamiast lecieć do Paryża, udać się do matki w Ameryce. Yigit jest w rozpaczy. Trwa poważny konflikt między Yildiz i Ender. Mert odzyskuje tylko niewielką kwotę pieniędzy od Yildiz, co nie wystarcza na spłatę kary. Sahika ponownie przygotowuje nagranie rozmowy. Chce porozmawiać teraz z Yildiz. Zehra zwraca się do Merta z prośbą o poważną inwestycję.

"Zakazany owoc", odcinek 242: Gdzie i kiedy oglądać?

242. odcinek serialu "Zakazany owoc" będzie można obejrzeć 21 czerwca 2023. Epizod zostanie wyemitowany o godzinie 17:15 na kanale TVP2.

RadioZET.pl/Teleman.pl

Przysięga
8 Zobacz galerię
fot. Materiały prasowe TVP