Obserwuj w Google News

"Zakazany owoc", odcinek 241 - STRESZCZENIE. Ender chce się zemścić [20.06]

1 min. czytania
16.06.2023 14:31
Zareaguj Reakcja

Streszczenie 241. odcinka serialu "Zakazany owoc" można znaleźć poniżej. Co się wydarzy? Podajemy streszczenie odcinka serialu "Zakazany owoc".

Zakazany owoc
fot. Materiały prasowe TVP

"Zakazany owoc", odcinek 241 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym epizodzie popularnej telenoweli "Zakazany owoc"? Gdzie, kiedy i o której można obejrzeć premierowe odcinki tureckiego serialu? Prezentujemy streszczenie 241. odcinka serialu "Zakazany owoc" i szczegóły jego emisji.

Redakcja poleca

"Zakazany owoc" to opowieść o losach Yildiz. Kobieta ma za sobą nieudany związek, a do tego marzy o życiu na poziomie. Zamiast tego mieszka z siostrą Zeynep w biednej okolicy. Pewnego dnia poznaje panią Ender - wpływową i bogatą kobietę, której zależy, by Yildiz uwiodła jej męża.

"Zakazany owoc", odcinek 241: Streszczenie epizodu

Jak podaje teleman.pl streszczenie 241. odcinka serialu "Zakazany owoc" prezentuje się następująco:

Kerim i Mert starają się osiągnąć porozumienie po kłótni. Kryzys między Yigitem a Lilą pogłębia się. Ender zbliża się do Halita. Yildiz zaprasza Kayę i Sahikę do siebie, mając nadzieję, że odkryje tajemnicę rozwodu. Ender chce się zemścić.

"Zakazany owoc", odcinek 241: Gdzie i kiedy oglądać?

241. odcinek serialu "Zakazany owoc" będzie można obejrzeć 20 czerwca 2023. Epizod zostanie wyemitowany o godzinie 17:15 na kanale TVP2.

RadioZET.pl/Teleman.pl

Przysięga
8 Zobacz galerię
fot. Materiały prasowe TVP