Obserwuj w Google News

"Zakazany owoc", odcinek 240 - STRESZCZENIE. Ender jest zazdrosna o Kayę [19.06]

1 min. czytania
16.06.2023 13:22
Zareaguj Reakcja

Streszczenie 240. odcinka serialu "Zakazany owoc" można znaleźć poniżej. Co się wydarzy? Podajemy streszczenie odcinka serialu "Zakazany owoc".

Zakazany owoc
fot. Materiały prasowe TVP

"Zakazany owoc", odcinek 240 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym epizodzie popularnej telenoweli "Zakazany owoc"? Gdzie, kiedy i o której można obejrzeć premierowe odcinki tureckiego serialu? Prezentujemy streszczenie 240. odcinka serialu "Zakazany owoc" i szczegóły jego emisji.

Redakcja poleca

"Zakazany owoc" to opowieść o losach Yildiz. Kobieta ma za sobą nieudany związek, a do tego marzy o życiu na poziomie. Zamiast tego mieszka z siostrą Zeynep w biednej okolicy. Pewnego dnia poznaje panią Ender - wpływową i bogatą kobietę, której zależy, by Yildiz uwiodła jej męża.

"Zakazany owoc", odcinek 240: Streszczenie epizodu

Jak podaje teleman.pl streszczenie 240. odcinka serialu "Zakazany owoc" prezentuje się następująco:

Sahika organizuje przyjęcie, aby poprawić nastrój Kayi po rozwodzie. Gdy Ender dowiaduje się o tym, wpada we wściekłość. Yildiz sugeruje Lili wyjazd z Yigitem za granicę w celu wzięcia ślubu. Po rozprawie Kaya mówi Yildiz, że będzie musiała zapłacić ogromną karę. Kobieta prosi Merta o wycofanie zainwestowanych pieniędzy.

"Zakazany owoc", odcinek 240: Gdzie i kiedy oglądać?

240. odcinek serialu "Zakazany owoc" będzie można obejrzeć 19 czerwca 2023. Epizod zostanie wyemitowany o godzinie 17:15 na kanale TVP2.

RadioZET.pl/Teleman.pl

Przysięga
8 Zobacz galerię
fot. Materiały prasowe TVP