Obserwuj w Google News

"Zakazany owoc", odcinek 238 - STRESZCZENIE. Sahika chce wyjawić zdrady Kayi i Ender [15.06]

1 min. czytania
14.06.2023 15:13
Zareaguj Reakcja

Streszczenie 238. odcinka serialu "Zakazany owoc" można znaleźć poniżej. Co się wydarzy? Podajemy streszczenie odcinka serialu "Zakazany owoc".

Zakazany owoc
fot. Materiały prasowe TVP

"Zakazany owoc", odcinek 238 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym epizodzie popularnej telenoweli "Zakazany owoc"? Gdzie, kiedy i o której można obejrzeć premierowe odcinki tureckiego serialu? Prezentujemy streszczenie 238. odcinka serialu "Zakazany owoc" i szczegóły jego emisji.

Redakcja poleca

"Zakazany owoc" to opowieść o losach Yildiz. Kobieta ma za sobą nieudany związek, a do tego marzy o życiu na poziomie. Zamiast tego mieszka z siostrą Zeynep w biednej okolicy. Pewnego dnia poznaje panią Ender - wpływową i bogatą kobietę, której zależy, by Yildiz uwiodła jej męża.

"Zakazany owoc", odcinek 238: Streszczenie epizodu

Jak podaje teleman.pl streszczenie 238. odcinka serialu "Zakazany owoc" prezentuje się następująco:

Zaskoczona naiwnością Zehry, Yildiz decyduje się towarzyszyć jej na spotkaniu z nowymi przyjaciółmi. Kaya i Ender zbliżają się do pojednania, ale sytuację mocno komplikuje Sahika, która ma w planach ujawnienie ich wzajemnych zdrad. Emir i Caner poszukują pracy, ale ich rozmowa nie przynosi oczekiwanych rezultatów.

"Zakazany owoc", odcinek 238: Gdzie i kiedy oglądać?

237. odcinek serialu "Zakazany owoc" będzie można obejrzeć 15 czerwca 2023. Epizod zostanie wyemitowany o godzinie 17:15 na kanale TVP2.

RadioZET.pl/Teleman.pl

Przysięga
8 Zobacz galerię
fot. Materiały prasowe TVP