Obserwuj w Google News

"Zakazany owoc", odcinek 237 - STRESZCZENIE. Sahika wprasza się na kolację [14.06]

1 min. czytania
13.06.2023 14:17
Zareaguj Reakcja

Streszczenie 237. odcinka serialu "Zakazany owoc" można znaleźć poniżej. Co się wydarzy? Podajemy streszczenie odcinka serialu "Zakazany owoc".

Zakazany owoc
fot. Materiały prasowe TVP

"Zakazany owoc", odcinek 237 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym epizodzie popularnej telenoweli "Zakazany owoc"? Gdzie, kiedy i o której można obejrzeć premierowe odcinki tureckiego serialu? Prezentujemy streszczenie 237. odcinka serialu "Zakazany owoc" i szczegóły jego emisji.

Redakcja poleca

"Zakazany owoc" to opowieść o losach Yildiz. Kobieta ma za sobą nieudany związek, a do tego marzy o życiu na poziomie. Zamiast tego mieszka z siostrą Zeynep w biednej okolicy. Pewnego dnia poznaje panią Ender - wpływową i bogatą kobietę, której zależy, by Yildiz uwiodła jej męża.

"Zakazany owoc", odcinek 237: Streszczenie epizodu

Jak podaje teleman.pl streszczenie 237. odcinka serialu "Zakazany owoc" prezentuje się następująco:

Zehra spotyka nietuzinkowych przyjaciół. Yildiz przekazuje Mertowi pieniądze, mając nadzieję na opłacalną inwestycję. Yigit otrzymuje pakiet akcji. Tymczasem Yildiz przygotowuje kolację dla Kayi i Ender. Ma nadzieję, że się pogodzą. Sahika natomiast nieoczekiwanie wpada na kolację Kerima i Merta, budząc niepokój u obojga.

"Zakazany owoc", odcinek 237: Gdzie i kiedy oglądać?

237. odcinek serialu "Zakazany owoc" będzie można obejrzeć 14 czerwca 2023. Epizod zostanie wyemitowany o godzinie 17:15 na kanale TVP2.

RadioZET.pl/Teleman.pl

Przysięga
8 Zobacz galerię
fot. Materiały prasowe TVP