Obserwuj w Google News

"Zakazany owoc", odcinek 236 - STRESZCZENIE. Yigit chce zmienić datę ślubu [13.06]

1 min. czytania
13.06.2023 13:21
Zareaguj Reakcja

Streszczenie 236. odcinka serialu "Zakazany owoc" można znaleźć poniżej. Co się wydarzy? Podajemy streszczenie odcinka serialu "Zakazany owoc".

Zakazany owoc
fot. Materiały prasowe TVP

"Zakazany owoc", odcinek 236 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym epizodzie popularnej telenoweli "Zakazany owoc"? Gdzie, kiedy i o której można obejrzeć premierowe odcinki tureckiego serialu? Prezentujemy streszczenie 236. odcinka serialu "Zakazany owoc" i szczegóły jego emisji.

Redakcja poleca

"Zakazany owoc" to opowieść o losach Yildiz. Kobieta ma za sobą nieudany związek, a do tego marzy o życiu na poziomie. Zamiast tego mieszka z siostrą Zeynep w biednej okolicy. Pewnego dnia poznaje panią Ender - wpływową i bogatą kobietę, której zależy, by Yildiz uwiodła jej męża.

"Zakazany owoc", odcinek 236: Streszczenie epizodu

Jak podaje teleman.pl streszczenie 236. odcinka serialu "Zakazany owoc" prezentuje się następująco:

Halit zaprasza Kerima na kolację, co wywołuje niezadowolenie u Yidliz. Ender bez powodzenia stara się pogodzić z Kayą po incydencie dotyczącym udziałów. Sahika podstępnie ujawnia Erimowi fakt, że nie zostały mu one przekazane. Konflikt między rodzicami sprawia, że Yigit prosi Lilę o przesunięcie daty ich ślubu.

"Zakazany owoc", odcinek 236: Gdzie i kiedy oglądać?

236. odcinek serialu "Zakazany owoc" będzie można obejrzeć 13 czerwca 2023. Epizod zostanie wyemitowany o godzinie 17:15 na kanale TVP2.

RadioZET.pl/Teleman.pl

Przysięga
8 Zobacz galerię
fot. Materiały prasowe TVP