Obserwuj w Google News

"Zakazany owoc", odcinek 235 - STRESZCZENIE. Yigit i Kaya odkrywają prawdę [12.06]

1 min. czytania
12.06.2023 14:44

Streszczenie 235. odcinka serialu "Zakazany owoc" można znaleźć poniżej. Co się wydarzy? Podajemy streszczenie odcinka serialu "Zakazany owoc".

Zakazany owoc
fot. Materiały prasowe TVP

"Zakazany owoc", odcinek 235 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym epizodzie popularnej telenoweli "Zakazany owoc"? Gdzie, kiedy i o której można obejrzeć premierowe odcinki tureckiego serialu? Prezentujemy streszczenie 235. odcinka serialu "Zakazany owoc" i szczegóły jego emisji.

Redakcja poleca

"Zakazany owoc" to opowieść o losach Yildiz. Kobieta ma za sobą nieudany związek, a do tego marzy o życiu na poziomie. Zamiast tego mieszka z siostrą Zeynep w biednej okolicy. Pewnego dnia poznaje panią Ender - wpływową i bogatą kobietę, której zależy, by Yildiz uwiodła jej męża.

"Zakazany owoc", odcinek 235: Streszczenie epizodu

Jak podaje teleman.pl streszczenie 235. odcinka serialu "Zakazany owoc" prezentuje się następująco:

Aby powstrzymać domniemany romans wnuka Halita z dekoratorką, Asuman wraz z wnukiem wyrusza do Halita. Tymczasem z powodu spisku Sahiki, Yigit i Kaya odkrywają prawdę o tych wydarzeniach i zostawiają Endr. Yildiz udaje się do domu Halita, gdzie na kolację ma przyjść Kerim.

"Zakazany owoc", odcinek 235: Gdzie i kiedy oglądać?

235. odcinek serialu "Zakazany owoc" będzie można obejrzeć 12 czerwca 2023. Epizod zostanie wyemitowany o godzinie 17:15 na kanale TVP2.

RadioZET.pl/Teleman.pl

Przysięga
8 Zobacz galerię
fot. Materiały prasowe TVP