Obserwuj w Google News

"Zakazany owoc", odcinek 234 - STRESZCZENIE. Sahika dodaje do szampana tajemniczą substancję [9.06]

Sergiusz Kurczuk
1 min. czytania
06.06.2023 15:50
Zareaguj Reakcja

Streszczenie 234. odcinka serialu "Zakazany owoc" można znaleźć poniżej. Co się wydarzy? Podajemy streszczenie odcinka serialu "Zakazany owoc".

Zakazany owoc
fot. Materiały prasowe TVP

"Zakazany owoc", odcinek 234 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym epizodzie popularnej telenoweli "Zakazany owoc"? Gdzie, kiedy i o której można obejrzeć premierowe odcinki tureckiego serialu? Prezentujemy streszczenie 234. odcinka serialu "Zakazany owoc" i szczegóły jego emisji.

Redakcja poleca

"Zakazany owoc" to opowieść o losach Yildiz. Kobieta ma za sobą nieudany związek, a do tego marzy o życiu na poziomie. Zamiast tego mieszka z siostrą Zeynep w biednej okolicy. Pewnego dnia poznaje panią Ender - wpływową i bogatą kobietę, której zależy, by Yildiz uwiodła jej męża.

"Zakazany owoc", odcinek 234: Streszczenie epizodu

Jak podaje teleman.pl streszczenie 234. odcinka serialu "Zakazany owoc" prezentuje się następująco:

Ender wciąż nie przekazała udziałów swoi  synom. Yildiz, Zehra i Akin próbują sprzedawać za pośrednictwem internetu produkowany przez siebie mus. Yildiz dowiaduje się, że naruszyła przepisy umowy i czeka ją proces. Tymczasem Sahika przekonuje Yigita do zakupu działki obok ich nowego domu. Postanawia dodać do szampana tajemniczą substancję. 

"Zakazany owoc", odcinek 234: Gdzie i kiedy oglądać?

234. odcinek serialu "Zakazany owoc" będzie można obejrzeć 9 czerwca 2023. Epizod zostanie wyemitowany o godzinie 17:15 na kanale TVP2.

RadioZET.pl/Teleman.pl

Przysięga
8 Zobacz galerię
fot. Materiały prasowe TVP