Obserwuj w Google News

"Zakazany owoc", odcinek 233 - STRESZCZENIE. Yildiz chce wyjść za Halita [7.06]

1 min. czytania
06.06.2023 15:22

Streszczenie 233. odcinka serialu "Zakazany owoc" można znaleźć poniżej. Co się wydarzy? Podajemy streszczenie odcinka serialu "Zakazany owoc".

Zakazany owoc
fot. Materiały prasowe TVP

"Zakazany owoc", odcinek 233 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym epizodzie popularnej telenoweli "Zakazany owoc"? Gdzie, kiedy i o której można obejrzeć premierowe odcinki tureckiego serialu? Prezentujemy streszczenie 233. odcinka serialu "Zakazany owoc" i szczegóły jego emisji.

Redakcja poleca

"Zakazany owoc" to opowieść o losach Yildiz. Kobieta ma za sobą nieudany związek, a do tego marzy o życiu na poziomie. Zamiast tego mieszka z siostrą Zeynep w biednej okolicy. Pewnego dnia poznaje panią Ender - wpływową i bogatą kobietę, której zależy, by Yildiz uwiodła jej męża.

"Zakazany owoc", odcinek 233: Streszczenie epizodu

Jak podaje teleman.pl streszczenie 233. odcinka serialu "Zakazany owoc" prezentuje się następująco:

Sahika przygotowuje fałszywą rozmowę telefoniczną z Kerimem, aby przekonać Ender, że są parą. Kiedy ta informacja dociera do Yildiz, dziewczyna decyduje się wyjść za Halita. Kerim planuje porzucić swoje intrygi, ale decyzja Yildiz wszystko zmienia. Zehra i Akin wpadają na nowy pomysł na biznes.

"Zakazany owoc", odcinek 233: Gdzie i kiedy oglądać?

233. odcinek serialu "Zakazany owoc" będzie można obejrzeć 7 czerwca 2023. Epizod zostanie wyemitowany o godzinie 17:15 na kanale TVP2.

RadioZET.pl/Teleman.pl

Przysięga
8 Zobacz galerię
fot. Materiały prasowe TVP