Obserwuj w Google News

"Zakazany owoc", odcinek 232 - STRESZCZENIE. Kłamstwo Yildiz wychodzi na jaw [6.06]

1 min. czytania
05.06.2023 15:53
Zareaguj Reakcja

Streszczenie 232. odcinka serialu "Zakazany owoc" można znaleźć poniżej. Co się wydarzy? Podajemy streszczenie odcinka serialu "Zakazany owoc".

Zakazany owoc
fot. Materiały prasowe TVP

"Zakazany owoc", odcinek 232 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym epizodzie popularnej telenoweli "Zakazany owoc"? Gdzie, kiedy i o której można obejrzeć premierowe odcinki tureckiego serialu? Prezentujemy streszczenie 232. odcinka serialu "Zakazany owoc" i szczegóły jego emisji.

Redakcja poleca

"Zakazany owoc" to opowieść o losach Yildiz. Kobieta ma za sobą nieudany związek, a do tego marzy o życiu na poziomie. Zamiast tego mieszka z siostrą Zeynep w biednej okolicy. Pewnego dnia poznaje panią Ender - wpływową i bogatą kobietę, której zależy, by Yildiz uwiodła jej męża.

"Zakazany owoc", odcinek 232: Streszczenie epizodu

Jak podaje teleman.pl streszczenie 232. odcinka serialu "Zakazany owoc" prezentuje się następująco:

Lila i Emir postanawiają otwarcie przyznać się Zeynep, że są parą. Yildiz szuka pomocy u energoterapeuty. W holdingu pojawiają się poważne problemy związane z Yigitem. Alihan odkrywa, że kłamstwo Yildiz. Tymczasem Yigit idzie na spotkanie dotyczące swoich studiów.

"Zakazany owoc", odcinek 232: Gdzie i kiedy oglądać?

232. odcinek serialu "Zakazany owoc" będzie można obejrzeć 6 czerwca 2023. Epizod zostanie wyemitowany o godzinie 17:15 na kanale TVP2.

RadioZET.pl/Teleman.pl

Przysięga
8 Zobacz galerię
fot. Materiały prasowe TVP