Obserwuj w Google News

"Zakazany owoc", odcinek 231 - STRESZCZENIE. Zehra odkrywa przyczynę depresji [5.06]

1 min. czytania
02.06.2023 16:55
Zareaguj Reakcja

Streszczenie 231. odcinka serialu "Zakazany owoc" można znaleźć poniżej. Co się wydarzy? Podajemy streszczenie odcinka serialu "Zakazany owoc".

Zakazany owoc
fot. Materiały prasowe TVP

"Zakazany owoc", odcinek 231 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym epizodzie popularnej telenoweli "Zakazany owoc"? Gdzie, kiedy i o której można obejrzeć premierowe odcinki tureckiego serialu? Prezentujemy streszczenie 231. odcinka serialu "Zakazany owoc" i szczegóły jego emisji.

Redakcja poleca

"Zakazany owoc" to opowieść o losach Yildiz. Kobieta ma za sobą nieudany związek, a do tego marzy o życiu na poziomie. Zamiast tego mieszka z siostrą Zeynep w biednej okolicy. Pewnego dnia poznaje panią Ender - wpływową i bogatą kobietę, której zależy, by Yildiz uwiodła jej męża.

"Zakazany owoc", odcinek 231: Streszczenie epizodu

Jak podaje teleman.pl streszczenie 231. odcinka serialu "Zakazany owoc" prezentuje się następująco:

Goście imprezy udają się na komisariat, aby złożyć wyjaśnienia. Kaya dzwoni do Halita, informując go, że nie pojawi się w pracy. Pyta go o opinię na temat małżeństwa Yigita i Lili. Tymczasem Sahika podsłuchuje rozmowę Ender z Yildiz, która nie pochlebnie wypowiada się na temat dyrektora. Asuman mówi córce, że Kerim i Sahika są razem. Yildiz jest wstrząśnięta tą wiadomością. Zehra odkrywa przyczynę swojej depresji - uważa, że brak partnera jest odpowiedzialny za jej stan emocjonalny.

"Zakazany owoc", odcinek 231: Gdzie i kiedy oglądać?

231. odcinek serialu "Zakazany owoc" będzie można obejrzeć 5 czerwca 2023. Epizod zostanie wyemitowany o godzinie 17:15 na kanale TVP2.

RadioZET.pl/Teleman.pl

Przysięga
8 Zobacz galerię
fot. Materiały prasowe TVP