Obserwuj w Google News

"Zakazany owoc", odcinek 230 - STRESZCZENIE. Złodzieje okradają gości Canera [2.06]

Sergiusz Kurczuk
1 min. czytania
02.06.2023 14:35
Zareaguj Reakcja

Streszczenie 230. odcinka serialu "Zakazany owoc" można znaleźć poniżej. Co się wydarzy? Podajemy streszczenie odcinka serialu "Zakazany owoc".

Zakazany owoc
fot. Materiały prasowe TVP

"Zakazany owoc", odcinek 230 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym epizodzie popularnej telenoweli "Zakazany owoc"? Gdzie, kiedy i o której można obejrzeć premierowe odcinki tureckiego serialu? Prezentujemy streszczenie 230. odcinka serialu "Zakazany owoc" i szczegóły jego emisji.

Redakcja poleca

"Zakazany owoc" to opowieść o losach Yildiz. Kobieta ma za sobą nieudany związek, a do tego marzy o życiu na poziomie. Zamiast tego mieszka z siostrą Zeynep w biednej okolicy. Pewnego dnia poznaje panią Ender - wpływową i bogatą kobietę, której zależy, by Yildiz uwiodła jej męża.

"Zakazany owoc", odcinek 230: Streszczenie epizodu

Jak podaje teleman.pl streszczenie 230. odcinka serialu "Zakazany owoc" prezentuje się następująco:

Yigit i Lila oznajmiają najbliższym, że planują ślub. Tymczasem Sahika chce pogodzić się z Halitem. Udaje się do jego gabinetu, aby zaproponować rozejm. Sceptyczny mężczyzna godzi się ze względu na dobro firmy. Caner świętuje urodziny na imprezie. W trakcie zabawy pojawiają się złodzieje, którzy okradają gości.

"Zakazany owoc", odcinek 230: Gdzie i kiedy oglądać?

230. odcinek serialu "Zakazany owoc" będzie można obejrzeć 2 czerwca 2023. Epizod zostanie wyemitowany o godzinie 17:15 na kanale TVP2.

RadioZET.pl/Teleman.pl

Przysięga
8 Zobacz galerię
fot. Materiały prasowe TVP